reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Emzilka androvit i prostimen mają na pewno dobry skład- te stosowaliśmy :) reszta nie wiem :)

Moja szefowa wie już o ciąży, sama się domyslila po brzuszku ponoć :) (choć ja widzę różnicę tylko jak się najem jednak :p ).
Poplakala się i sama nie wiem czy się cieszyła, bo wiedziała ile się staram czy z tego powodu, że mała będzie musiała pójść do żłobka... :) jej mąż na pewno żłobkiem jest przerażony...
Za to teraz jest mega pozytywnie, codziennie pyta jak się czuję, podpowiada co mogę brać, opowiada o swojej ciąży, także fajnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Właśnie pobrali mi kolejny raz krew i mam czekać na wynik. Leżę na sali z dziewczyną, która drugi raz z rzędu ma jajowodową ciążę. Masakra, strasznie jej współczuję.....
Ojej, ja sobie nie wyobrażam nawet raz przejść czegoś takiego, a więcej... to już koszmar.

Swoją drogą @Izabela90 jak tam u Ciebie? Odpoczywasz? :)
 
Antonia o ile Ci wzrosla?mi zawsze po owulacji skacze a przed nia dzien wczesniej spada najczesciej:) dzieki za przypomnienie ze musze testy dokupic. A te z rossmana po ile sa i ile ich tam jest? 5?


Nimitii no najgorsze to czekanie..odliczanie..ale najwazniejsza jestes teraz Ty i Twoje zdrowie:*
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj spadła do 36.28 pojawił się śluz i testy prawie czerwone a dziś 36.47 i już facelle pozytywny. Kupiłam w rossmann za ok 16 zł ,5 szt facelle. Robię od 8 dc :-) ciągle wychodzily kreski ale bledsze od testowej. Dziś nie mam wątpliwości :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co by było gdybyś teraz zaszła? Jest to jakieś przeciwwskazanie?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Generalnie to nie ale to może wyrządzić problemy gdy macica w 20tc jest na wysokości pępka jeśli peknie przepuklina to kaplica operacja natychmiastowa wtedy ratują ci życie a dziecko wtedy jest nie ważne. Tego się właśnie bałam w obu tych ciążach które straciłam.

DorciaMamaOlka musze poczekać tlacze sobie ze to.nawet i dobrze bo mam czas załatwić dwie choroby na raz.
 
@Emzilka androvit i prostimen mają na pewno dobry skład- te stosowaliśmy :) reszta nie wiem :)

Moja szefowa wie już o ciąży, sama się domyslila po brzuszku ponoć :) (choć ja widzę różnicę tylko jak się najem jednak :p ).
Poplakala się i sama nie wiem czy się cieszyła, bo wiedziała ile się staram czy z tego powodu, że mała będzie musiała pójść do żłobka... :) jej mąż na pewno żłobkiem jest przerażony...
Za to teraz jest mega pozytywnie, codziennie pyta jak się czuję, podpowiada co mogę brać, opowiada o swojej ciąży, także fajnie :)

Ta wiadomosc chyba do @Emsi* , ja nie potrzebuje na tym etapie wspomagaczy dla mojego Malza :p :p
 
reklama
Generalnie to nie ale to może wyrządzić problemy gdy macica w 20tc jest na wysokości pępka jeśli peknie przepuklina to kaplica operacja natychmiastowa wtedy ratują ci życie a dziecko wtedy jest nie ważne. Tego się właśnie bałam w obu tych ciążach które straciłam.

DorciaMamaOlka musze poczekać tlacze sobie ze to.nawet i dobrze bo mam czas załatwić dwie choroby na raz.
No i pokonasz te cholerstwo raz na zawsze :) Dobrze,że wiesz z czym walczyć :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry