reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@nimitii ja mam podobnie. Na własną rękę sprawdziłam prolaktynę (dr google
I faktycznie wyszła za duża (37). Ciągle biorę bromergon, jakby wyszedł pozytywny test to mam odstawić.
 
reklama
Pękać to chyba potrafią same, ale i tak poproszę o pregnyl bo trochę boję się jednak, że jakieś się z tego mogą zrobić torbiele potem. Ja wiem, że to wspomagacz, ale te ciążę mnogie mnie przerażają [emoji44] i ewentualne skutki uboczne, a już chyba najbardziej boję się, że to clo nic nie pomoże...
Dziękuję Ci [emoji9], jesteś skarbnicą wiedzy!


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Owitrelle biorę 4mc nic się nie dzieje nie panikuj
 
Auslanderka nie mam pojecia bo sprawdzala tylko homocysteine o wit B12 nic nie pisze.Napisala ze mam brac znow Medyn fotre i ze tam jest B6 i B12 i tylko tyle

Trzymaj sie kochana bo dopiero teraz doczytalam
To zbadaj sobie poziom wit. B12. Z tego co wiem to bez dobrego poziomu B12 nie poprawisz homocysteiny.

Trzymam się. Leżę, czytam książkę taki poradnik jak żyć teraźniejszością, aby nie rozpamiętywać przeszłości i/lub nie myśleć o przyszłości. Trudne to ale jest dobre na głowę[emoji4]
 
Witajcie dziewczyny. Ile pączków za wami? Ja właśnie jem 2 a dzień jest długi. Dziś do pracy na popołudnie. Boję się trochę po tak długim czasie wracać. Wszyscy tam wiedzą co się stało. Ten wzrok :(
@ludek0288 witaj ja jestem 11 dzień po zabiegu. Czekam tylko na wizytę u gin ;)
@auslanderka no proszę jaka obsługa. Ja miałam obiad straszne jałowy.
@KOTEK 2 lata się starasz? Strasznie dużo czasu.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
po 1,5 roku zaszłam 07/2016 -poroniłam
w drugą zaszłam 11/2016-poroniłam
 
Witajcie dziewczyny. Ile pączków za wami? Ja właśnie jem 2 a dzień jest długi. Dziś do pracy na popołudnie. Boję się trochę po tak długim czasie wracać. Wszyscy tam wiedzą co się stało. Ten wzrok :(
@ludek0288 witaj ja jestem 11 dzień po zabiegu. Czekam tylko na wizytę u gin ;)
@auslanderka no proszę jaka obsługa. Ja miałam obiad straszne jałowy.
@KOTEK 2 lata się starasz? Strasznie dużo czasu.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję powrotu. Mam nadzieję, że koledzy i koleżanki zachowają się na poziomie i obejdzie się bez przykrości[emoji4]
 
Trzymam kciuki potem razem ruszymy do walki :)
Ja również [emoji110] zaciśnięte. Damy rade[emoji8]

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Do góry