reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Lanvin ale masz skoki tej temperatury.Badalas prolaktyne?



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Tak badalam w 3dc, wszystko gra :/


Ja po usg. Znaleźli plamkę przy ujściu lewego jajowodu. Brakowało 1 cm[emoji21] . Prawdopodobnie dzisiaj operacja. Beta spada i zaraz się podnosi więc wolą nie ryzykować pęknięcia jajowodu. Trzymajcie kciuki
Przykro mi :( tak niewiele brakowało... Ale dobrze, że w ogóle zrobiłaś ten test tak szybko...jakbyś go nie zrobiła, to mogłoby się coś stać, a Ty nawet nie wiedzialabys, że to przez ciążę...


Fałszywy alarm operacja dopiero jutro. Po. 16 godzinach mogłam się w końcu czegoś napić. Była u mnie pani doktor. Przemiła. Wytłumaczyła jak to będzie jutro wygląć, co będą mi robić, jakie są możliwe komplikacje. I dostałam obiad. Takie kluski mączne, kotlet z czerwonej fasoli w sosie pomidorowo- białym nie wiem i gotowane brokułu i kalafior.
1487858081-aaaaaa.jpeg

Dzięki dziewczynki. Jutro będzie po wszystkim i w jak będzie dobrze to w sobotę mnie wypuszczą.

@bertha moim zdaniem warto sprawdzic poziom B12 żeby wiedzieć jak końskie dawki suplementować[emoji4]
Wow, nieźle...

Kochane, jeśli chodzi o tabelkę...oznaczajcie mnie, gabrike, Spark jak podajecie dane, to zawsze któraś z nas uzupełni. Ja mam dostęp do komputera tylko w pracy, w domu mi padł, więc tylko tam mogę uzupełniać. Jak piszecie sam termin @ bez oznaczenia, to na 90% ten post przepadnie i już go nie znajdę, bo produkcja jest zbyt duża. Będę wdzięczna :)

relgx1hpw702se3x.png
 
@auslanderka baardzo przykre :( ale następnym razem dzidzia teafi tam gdzie miała! :)
@nimitii staram się jak mogę, choć nie ukrywam, że bardzo się boję, że będę musiała przechodzić to co niestety większość z Was , choć mimo wszystko staram się myśleć pozytywnie :)

Moim zdanieem tsh ponad 3 to też trochę za wysokie...
 
Po poronieniu nie ma to dużego znaczenia ale... jeśli było takie niskie znaczy że pewnie nie było zbyt wysokie w ciąży. Pewnie nawet nie przekroczyłaś normy 2.5 dla ciąży. Przypadek DorcimamyOlka mi coś uświadomił, wiedziałaś że i my mogłyśmy zrobić u nas badania genetyczne? gadałam o tym z tym lekarzem co ciebie przyjmował na izbie ja zawsze zapominam nazwiska Klegarczyk czy jakoś tak. Żałuje że na to sie nie zdecydowałam bo koszt był tylko około 400 zł. a tak znałabym płeć :(
Ostatnio czytałam artykuł ze jeśli zdecydujemy się na badania genetyczne i poznamy płeć aniołka to można zarejestrować go w USC i iść na 8 tygodni macierzyńskiego. Nie zależnie ile trwała ciąża czy 5 tygodni czy 12. Oczywiście jeśli było to na tyle późno ze lekarz był w stanie określić plec to nie potrzeba badań genetycznych. Postanowiłam to napisać ponieważ wiele kobiet nie zdaje sobie z tego sprawy.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Podaję do tabeli termin następnej @ 22 marzec. Przyszła dziś do mnie małpeczka, więc uderzam w tym cyklu z nową siłą. Przerwa dobrze mi zrobiła.

Będę mierzyć tempkę. Martwię się tylko bo jednak parę razy w nocy wstaję a szczególnie nad ranem bo moim chłopakom chce się siusiu i muszą mamę wołać najpierw żeby zawiadomić co będą robić.
Koty miauczą i łażą po mnie, wiec nie wiem czy będzie to miarodajne...
3 godziny snu nieprzerwanego powinny starczyc[emoji4]


@Spark ty się już nacierpiałaś wystarczająco. Ciesz się ciążą[emoji1] będzie wszystko ok
 
Lanvin, miałam Ciebie wpisać ;) żebyś mnie poprawiła na marzec. Sorki...

auslanderka, trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.

Spark myślimy tylko pozytywnie, już wyczerpałyśmy limit złych wieści. teraz same dobre.
Magda coś o tym słyszałam, ale wydawało mi się, że chodzi o starsze ciąże.
 
@zapmarta zmienione. Jak nie wstajesz co chwilę to ok, to, że się budzisz nie przeszkadza, byle nie chodzić, powinno się 3 h po spoczynku mierzyć :) no ewent. Właśnie można przejść z termometrem do ubikacji :)
 
dziękuję Spark, pierwszy raz będę mierzyć, więc jak coś będę was pytać o wszystko.

Niestety mój Kamiś czasem nie wyrabia do łazienki i jak tylko słyszę, że mnie woła to pędzę do niego jak szalona. No ale zobaczymy, nastawię budzik jak będzie trzeba.
Oj mam taką wolę walki teraz że wymiatam... 10 cykl jest MÓJ
 
reklama
Lanvin, miałam Ciebie wpisać ;) żebyś mnie poprawiła na marzec. Sorki...

auslanderka, trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.

Spark myślimy tylko pozytywnie, już wyczerpałyśmy limit złych wieści. teraz same dobre.
Magda coś o tym słyszałam, ale wydawało mi się, że chodzi o starsze ciąże.
No właśnie ja też myślałam że tylko starsze. A ponoć nie. Jeśli ciąża była zbyt nisko by określić płeć to po badaniach genetycznych możemy ją zarejestrować.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Do góry