reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Magda36 bo tak jest masz tu rację chociaż ja bym tylko chciała znać płeć żeby nadać imię. Poprzednią ciążę czułam że to dziewczynka i dałam jej imię teraz nic nie czułam i jest mi z tym źle ze nie ma imienia :/
 
reklama
Znalazłam Link do: Urlop macierzyński po poronieniu (56 dni) - Badaniaprenatalne.pl

1usavcqgt1dml95x.png


Oby juz nikomu na tym forum te informacje nie były potrzebne[emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
dziękuję Spark, pierwszy raz będę mierzyć, więc jak coś będę was pytać o wszystko.

Niestety mój Kamiś czasem nie wyrabia do łazienki i jak tylko słyszę, że mnie woła to pędzę do niego jak szalona. No ale zobaczymy, nastawię budzik jak będzie trzeba.
Oj mam taką wolę walki teraz że wymiatam... 10 cykl jest MÓJ
Podoba mi się takie nastawienie[emoji106] [emoji106] [emoji106] tak trzymać[emoji1]
 
Magda36 bo tak jest masz tu rację chociaż ja bym tylko chciała znać płeć żeby nadać imię. Poprzednią ciążę czułam że to dziewczynka i dałam jej imię teraz nic nie czułam i jest mi z tym źle ze nie ma imienia :/
Rozumiem. Może nadaj mu i tak imię , abyś poczuła się lepiej.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Rozumiem. Może nadaj mu i tak imię , abyś poczuła się lepiej.

1usavcqgt1dml95x.png
Myślałam o tym nawet mąż mówi ze to była Iga ale jakoś nie umiem się do tego przekonać. Chyba spubuje bo tylko to mi spokoju nie daje. O tamtej ciąży mówimy Zoja. Synek wie ze miał siostrę j ona jest gdzieś tam z dziadkami i naszymi pieskami się bawi i rzuca im piłeczki (taka dziecięca logika :) ).
 
Lekarka mi przepisała tak jak napisałam, dużo dziewczyn tak bierze z tego co czytałam. Domyślam się, że wie co robi, ufam jej, więc jej posłucham. A boję się torbieli i mnogich, a nie samego owitrelle [emoji6]


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Owitrelle daje się na pęknięcie przy pecherzyku 18mm,powoduje owulacje i plik lh ja wstrzykuje w brzuch w 13dc po wizycie u gin jak pecherzyk jest
 
Dziewczyny jestem zalamana. Poszlam na dwór na spacer i wracając zobaczyłam przy wejściu grupkę polaków stojących obok innej pacjentki też polki. W ciąży zaawansowanej paliła papierosa przy wejściu na oddział. A po oddziale jeździ na wózku z ktg. Brak mi słów. A dziecku już współczuje bardzo...
 
Hej. Dziś Was tylko podczytuje. Kiepsko się czuje. Albo przesadziłam z paczkami, albo syn sprzedał mi łagodna wersje jelitówki.




- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
reklama
Ostatnio czytałam artykuł ze jeśli zdecydujemy się na badania genetyczne i poznamy płeć aniołka to można zarejestrować go w USC i iść na 8 tygodni macierzyńskiego. Nie zależnie ile trwała ciąża czy 5 tygodni czy 12. Oczywiście jeśli było to na tyle późno ze lekarz był w stanie określić plec to nie potrzeba badań genetycznych. Postanowiłam to napisać ponieważ wiele kobiet nie zdaje sobie z tego sprawy.

1usavcqgt1dml95x.png
No właśnie my tak robimy..
Moja imienniczka [emoji4]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry