reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Paraplu, Tak sie ciesze ze wszystko wyszlo pieknie! Mega wiesci[emoji8]

Auslanderka, trzymaj sie tam kochana!! Zestaw piżamowy ze hoho[emoji6][emoji85]

Panno Marcjanno!! Ja tez widzę!!!Ale super[emoji7][emoji7][emoji7] owocny wyjazd[emoji6] trzymam kciuki, zeby betka rosla[emoji1364][emoji1364][emoji1364]
pink testy podobno są do dupy[emoji848] poza tym jest chyba mega wczesnie, nie wiesz kiedy miałaś owu ale jakby nie było to 5 dni do @. U mnie tez tak wczesnie była biel vizira.

mfifi, ty byłaś pierwszy dzien w pracy dzis?

Spark,boszszsz masakra, chyba bym zawału dostała!!! Ja sie rozglądam za monitorem oddechu i tlenu bo na mojej wysokości ( 9000 stop) maluszki maja często problemy i generalnie ze szpitala wychodzą z butla tlenowa zawsze! Bo szpital jest na 5.5tys stop wiec trzeba ostro do góry wjechać a wiadomo jak rozrzedzone jest powietrze tak wysoko.
Poza tym chce zaliczyć tez krótki kurs CPR dla maluchów bo juz człowiek zapomniał jak i gdzie[emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Byłam wczoraj pierwszy dzień 10 dni po poronieniu. Dobrze się czuje ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@marc gratuluje serdecznie kreseczke widac i to nawet dobrze ,nie jest az taka blada ....&&&& trzymam by kreseczka sciemniala tak bys nie miala wątpliwości.... ;););)
@auslanderka na pewno najgorsze w tym wszystkim jest czekanie ...
Moja kolezanka jak zostala przyjeta na oddzial patologi ciąży wlasnie na zabieg bo maluszek przestal sie rozwijać to leżała na sali z dwiema dziewczynami ktore mialy juz sporo widoczne brzuszki jedna lezala tam ze wzgledu na cukrzycę o ile pamietam a druga nie pamietam tak czy tak ona tam biedna leżała z nimi czekajac na zabieg i sluchajac z jednej jak i z drugiej strony dzwieku bijacych serduszek to dopiero jest nie do pomyslenia gdzie te przełożone czy nie wiem kto maja rozum klasc do łóżka osobe z rozdartym sercem do dziewczyn ktore ciesza sie ciąża ...:errr::crazy:
@Paraplu powodzenia kochana....

U mnie kochanie staranek ciag dalszy korzystam ile mogę :):):)
Zastanawiam się jak to jest z tym bólem owulacyjnym bo wszedzie inaczej piszą a ja jak wiecie nie mam z tym doswiadczenia bo nigdy nie bralam takich rzeczy pod uwagę zaczelam sie nad tym zastanawiac dopiero po zameldowaniu sie tutaj na forum hehe:-D:-D:-D:-D
Takze mam do Was pytanie a w zasadzie dwa ...
1. Kiedy występuje ból jajników w dniach plodnych? Podczas owu przed czy po?
2.czy śluz bialy ale ciagnacy jest sluzem plodnym?czy zawsze jest on przeźroczysty?
Z gory kochane dziekuje za odpowiedz .... pozdrowionka

Tak pozatym.to u mnie dzis deszcz ,deszcz i jeszcze raz deszcz taka pogoda do du.... choc idealna do leżakowania ale najlepiej we dwoje heheh:laugh2::laugh2::laugh2:

U mnie ból oznacza owu, potwierdzone monitoringiem. Ale pewnie u każdej kobiety może być inaczej.

Ja juz po :)

Po tych przerazajacych sprawozdaniach myslalam, ze bedzie masakra. Masaz to to nie byl [emoji6] ale wole 1000 razy bardziej histeroskopie od leczenia kanalowego zeba [emoji12]

W sumie to bylo zabawnie i usmialam sie jak mi po tylku woda zaczela leciec a po badaniu jak sie smialam to znow leciala woda z kuciamby [emoji23]

Co do wyniku...to mam sliczna macice [emoji7] nic tylko zdjecie zrobic, oprawic i powiesic w salonie [emoji23]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet nie wiesz jak sie cieszę [emoji106][emoji106][emoji106][emoji16][emoji16][emoji16] super wieści ... i powodzenia na kolejnym badaniu [emoji6]

@ludek0288 @marc super wieści ... [emoji4] róbcie jeszcze jutro i pokazujcie foty

@auslanderka jak u Ciebie ... daj znać kochana

@Spark rozumiem doskonale o czym piszesz . My mieliśmy taki problem z naszym synem ... i na pewno straciłam parę lat życia przez takie sytuacje. Ale grunt to zachować rozsądek.

@bertha jakiego masz super gina [emoji3]nie dość, ze bada to jeszcze edukuje .... i to całe forum [emoji12]
Te badania kolejne robicie we Wrocławiu a samo invitro w Krakowie ? Czy już klinika w Krakowie wymaga badań zrobionych i nich ? Jak to jest ?

U mnie 22 lub 23dc i zawsze w tej fazie mam bolące piersi ale to zawsze a w tym cyklu nic a nic ... dziwne [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pepino czułość 10 - biel... Tak jak myślałam, dluuugi cykl przede mną. Idę sobie walnąć drinka... A już byłam prawie pewna. Fuck.

Głowa do góry. Ja też dzisiaj zobaczyłam totalną biel.. Już mi ręce opadają. Dzisiaj z tego wszystkiego na pocieszenie pojechałam do fryzjera zrobić sobie ombre. Do tego teraz pije z mężem drinka.
Czekam na okres i lecę na drożność. Witam właśnie 7 cykl. Kiedyś musi się udać, prawda?
 
Głowa do góry. Ja też dzisiaj zobaczyłam totalną biel.. Już mi ręce opadają. Dzisiaj z tego wszystkiego na pocieszenie pojechałam do fryzjera zrobić sobie ombre. Do tego teraz pije z mężem drinka.
Czekam na okres i lecę na drożność. Witam właśnie 7 cykl. Kiedyś musi się udać, prawda?
Eh [emoji53] zaczynam się irytować... Idę w marcu do gina, akurat pakiet w Lux medzie mi zaczyna działać... Podejrzewam tsh, od małego mam z tym problem. Kupuję testy owu, bo kurze jajo zdarza mi się 2 razy, nawet w 21dc... No ale żeby był pozytyw trzeba się seksić, wiarropylna nie jestem... Dobra, trochę posmęcilam. [emoji12] u mnie też 7, pewnie za rogiem 8. No ale, grunt ze próbujemy, kiedyś się musi udać! [emoji11]
U mnie ból oznacza owu, potwierdzone monitoringiem. Ale pewnie u każdej kobiety może być inaczej.



Nawet nie wiesz jak sie cieszę [emoji106][emoji106][emoji106][emoji16][emoji16][emoji16] super wieści ... i powodzenia na kolejnym badaniu [emoji6]

@ludek0288 @marc super wieści ... [emoji4] róbcie jeszcze jutro i pokazujcie foty

@auslanderka jak u Ciebie ... daj znać kochana

@Spark rozumiem doskonale o czym piszesz . My mieliśmy taki problem z naszym synem ... i na pewno straciłam parę lat życia przez takie sytuacje. Ale grunt to zachować rozsądek.

@bertha jakiego masz super gina [emoji3]nie dość, ze bada to jeszcze edukuje .... i to całe forum [emoji12]
Te badania kolejne robicie we Wrocławiu a samo invitro w Krakowie ? Czy już klinika w Krakowie wymaga badań zrobionych i nich ? Jak to jest ?

U mnie 22 lub 23dc i zawsze w tej fazie mam bolące piersi ale to zawsze a w tym cyklu nic a nic ... dziwne [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie ostatnio cycki to żaden wyznacznik... 33dc i nawet nie drgną... Któraś z dziewczyn pisała ze to ponoć dobrze, bo hormonu w normie, ile w tym prawdy - nie wiem [emoji1]
 
Eh [emoji53] zaczynam się irytować... Idę w marcu do gina, akurat pakiet w Lux medzie mi zaczyna działać... Podejrzewam tsh, od małego mam z tym problem. Kupuję testy owu, bo kurze jajo zdarza mi się 2 razy, nawet w 21dc... No ale żeby był pozytyw trzeba się seksić, wiarropylna nie jestem... Dobra, trochę posmęcilam. [emoji12] u mnie też 7, pewnie za rogiem 8. No ale, grunt ze próbujemy, kiedyś się musi udać! [emoji11]

U mnie ostatnio cycki to żaden wyznacznik... 33dc i nawet nie drgną... Któraś z dziewczyn pisała ze to ponoć dobrze, bo hormonu w normie, ile w tym prawdy - nie wiem [emoji1]

No właśnie u mnie 7 cykl za rogiem i tez już w żadne objawy nie wierzę [emoji19]... to jest coś odwrotnego od tego jak mam zawsze więc ciekawe dlaczego :/
Ja tez gdzies kiedyś czytałam, ze jak nie bolą to dobrze bo progesteron na właściwym poziomie. Dupka przepisują właśnie aby zniwelować objawy PMS.
Eh ... zobaczymy będzie jak ma być

@Lui :) a Ty masz wskazania do robienia drożności ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha jakiego masz super gina [emoji3]nie dość, ze bada to jeszcze edukuje .... i to całe forum [emoji12]
Te badania kolejne robicie we Wrocławiu a samo invitro w Krakowie ? Czy już klinika w Krakowie wymaga badań zrobionych i nich ? Jak to jest ?

Tak. Badania we Wro, a samo in vitro w Krakowie. Respektują te wyniki ktore przywiozłam.



Marc, ludek, czekam na wasze testy rano!!

Ludek, ja niestety niewiele widze na tych zdjęciach... na tym pierwszym to widze taki fragment różowawy, tylko dosyć cienki, a po prawej strony od tego, biała kreskę. Jak jest na żywo? Widać gruba kreskę różowa? A ta biała widzisz na żywo?




--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Ja wlasnie wysprzątałam mieszkanie, a jutro od rana czeka mnie gotowanie w kuchni.. M robi urodziny [emoji12]
Windy, szkoda.. wiem, jak się czujesz.. u mnie leci już 8 cykl.. a do tego jeszcze pod górkę z tymi gorączkami u M itd.. za każdym razem po bieli na teściem musze sobie trochę popłakać ale 2-3 dni po @ nachodzą mnie nowe siły do walki [emoji6]do gina się wybierz bo warto sprawdzić co i jak [emoji6] ja byłam i przynajmniej wiem, że jest ok, tsh też podejrzewałam ale wynik 2 a powiedziała, że leki od 2,3 wiec niby ok a ciąży brak.. od tego cyklu faszeruje M kwasem foliowym i cynkiem [emoji12] a mój plan działania jest taki : jak do maja- czerwca nie zajdę to idę na monitoring a M posyłam na badanie nasienia [emoji16]
Ludek, Marc trzymam mocno kciuki i czekam na pozytywne testy [emoji6]
Emsi, mnie nigdy piersi nie bolą przed @.. czasem na dzień przed mam wrażliwe sutki ale to tyle i jak zaszłam w ciąże to też nie bolały tylko właśnie same sutki [emoji12] trzymam kciuki za ten cykl [emoji11]
Paraplu, nie pamietam czy pisałam.. ale strasznie się cieszę z twojego pozytywnego badania ! Powiedz mi, w tym cyklu będziecie się już starać? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry