reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mój test owu z dziś, 32 dc. Czy to znaczy, że jednak owu się pojawi? Dzisiaj pół dnia bolało mnie podbrzusze i leje się że mnie woda. Hmm... Co myślicie?

1488049296-aaaaaa.jpeg


relgx1hpw702se3x.png
Bardzo mozliwe! Wrzuć wykres z ovu :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lanvin, o matko... Tobie to się też cykl trafił, nie ma co...

Gabrika, ja napisałam że ja nie chciałabym mieć urodzin w takim terminie. [emoji6] ja akurat grudnia nie odpuszczam. Co nie zmienia faktu, że chciałabym żeby urodziny
Mojego dziecka były tylko i wyłącznie jego świętem a nie łączyło się z innymi. [emoji4]
Rozumiem Cię doskonale i Ciebie @Lanvin tez :) ja po prostu już bardzo chce być mama i nie chce przerywać na ani jeden miesiąc :) a jak będzie trzeba to i więcej czasu poswiece by pomóc dziecku w nauce :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będziemy!



Noo... Masakra. Miałam w klasie kolegę, który urodził się w Wigilię, przerąbane. Zazwyczaj dostawał prezent 2w1, za jednym zamachem. Z perspektywy dziecka to jest różnica. Poza tym ja widzę po prostu różnice w nauce jak mój mały jest z października. Różnica jest duża, później pewnie się zaciera, ale póki co ją widać.

relgx1hpw702se3x.png

Hmmm jestem z października i nigdy nie było tego widać na tle klasy ... co więcej w mojej klasie 36 osób najmniejsza dziewczyna była najstarsza z 2 stycznia [emoji38] chyba nie ma reguły.
Anyway rozumiem Wasze decyzje. Ja pewnie jakbym była młodsza tez bym brała to pod uwagę wiec korzystajcie kochane póki możecie ! [emoji16][emoji6][emoji16][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
32 dc, biorąc pod uwagę długość Twojego poprzedniego cyklu to bardzo le to bardzo możliwe ze owu czas nadszedł teraz.

Zaznaczasz sobie by nie brał ovufriend pod uwagę tempki po nie przespanej lub "przerywanej" nocy?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, tam gdzie są przerywane linie :)


Do roboty ! [emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm...może jednak się skuszę [emoji14] ostatni raz przed kwietniem [emoji14]

relgx1hpw702se3x.png
 
@gabrika hehe no nikt Cie nie przekonuje ani nie karze odpuszczac grudnia
To moje zdanie i nie mam potrzeby nikogo do niego przekonywac [emoji846] Rownie dobrze moze nam sie udac grudzien 2018. I super.
Patrzac na polski i holenderski system nauki dzieciom urodzinym wczesniej jest latwiej i to powod dlaczego moj K nie chcialby dziecka z konca roku. A kwestia urodzin to taki moj dodatek przemysleniowy.

Rownie dobrze, zaden argument w kwestii plci nie jest mocny a ludzie i tak sobie marza o plci, staraja sie temu pomoc. Jak wyjdzie to super, jak nie to tez super.

Mi sie marzy dziewczynka, jak sie uda to swietnie a jak nie to tez swietnie :)

Marzenia to nic zlego. Ot, cala konkluzja mojej wypowiedzi.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry