reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Lanvin przyjemnej randki ^^:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
:*

relgx1hpw702se3x.png
 
reklama
A ja wam się pochwale: obroniłam dzisiaj kolejny dyplom! I grzecznie go opilam winkiem ☺ I nie poddajemy się, działamy z mężem dzielnie ☺ @auslanderka ciesze się ze wszystko juz ok. @marc ja tam coś widzę. @ludek0288 jakiś tam cień widać ☺ @Lanvin a może razem będziemy oglądać dwie magiczne kreski w przyszłym miesiacu? ☺


Działajta, działajta :-) No i Gratuluje :-)
Jutro moj egzamin :-( polegnę jak na polu bitwy :-( nie zdam i bedzie dupa :-( najgorsze to, ze to ustny :-(
Moj małżonek gra dzisiaj na weseluchu daleko ode mnie, wiec całe łóżko dzisiaj dla mnie :-D
Tylko kiepskiego sie nadal czuje :-( moze to przed @
 
Działajta, działajta :-) No i Gratuluje :-)
Jutro moj egzamin :-( polegnę jak na polu bitwy :-( nie zdam i bedzie dupa :-( najgorsze to, ze to ustny :-(
Moj małżonek gra dzisiaj na weseluchu daleko ode mnie, wiec całe łóżko dzisiaj dla mnie :-D
Tylko kiepskiego sie nadal czuje :-( moze to przed @
Co się dzieje? Dlaczego się źle czujesz?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Działajta, działajta :-) No i Gratuluje :-)
Jutro moj egzamin :-( polegnę jak na polu bitwy :-( nie zdam i bedzie dupa :-( najgorsze to, ze to ustny :-(
Moj małżonek gra dzisiaj na weseluchu daleko ode mnie, wiec całe łóżko dzisiaj dla mnie :-D
Tylko kiepskiego sie nadal czuje :-( moze to przed @
Może ciąża :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wam się pochwale: obroniłam dzisiaj kolejny dyplom! I grzecznie go opilam winkiem [emoji5] I nie poddajemy się, działamy z mężem dzielnie [emoji5] @auslanderka ciesze się ze wszystko juz ok. @marc ja tam coś widzę. @ludek0288 jakiś tam cień widać [emoji5] @Lanvin a może razem będziemy oglądać dwie magiczne kreski w przyszłym miesiacu? [emoji5]
A jesteś w trakcie owu? Mam nadzieję, może w końcu się uda :* trzymam za Ciebie kciuki :) odzywaj się częściej :)


:* jutro robisz kolejny test??


Może ciąża :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie! Ja tak obstawiam, ten cień z niczego nie wyszedł! Kupuj jakiś normalny test i sprawdź :)



relgx1hpw702se3x.png
 
reklama
Do góry