reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Możesz zrobić prywatnie, chyba w każdym laboratorium, nie jest to duży koszt koło 30-40 zł.
Z tym, ze IgE całkowite jest ogólnym stwierdzeniem alergii i wtedy trzeba szukać. Możesz też zrobić badanie ANA1 to jest podstawowa diagnostyka jeżeli chodzi o choroby autoimmunizacyjne. Jeżeli nie robiłaś to warto, może się uda w końcu dojść do sedna sprawy, bo zawsze jest przyczyna :)

Dziękuję! Spróbuj zrobić sobie te badania!
 
reklama
Mówi się ze duży przyrost bety to córka :-) ale chodzi tu o przyrost jakbyś np zbadala bete dzis iza dwa dni. Ja jest procentowo przyrost ok 200% to na córę :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ściema, jest 50/50% szans :)





relgx1hpw702se3x.png
 
@marc @shaggy GRATULACJE !! Bardzo się cieszę ! Na pewno wszystko będzie dobrze !

Ja znowu mam dola [emoji22] termin @ wg Ovia za 2 dni ... a mnie totalnie NIC nie dolega jak to zwykle przed @ ... nawet nie wiem czy będzie w terminie bo nie wiem kiedy i czy w ogole miałam owulacje. [emoji30][emoji30] a tak chciałam żeby w końcu cykle były równe po 29dni .. i dupa [emoji30][emoji30] a do tego mam takiego nerwa na rodzine mojego M ze szok ... moja teściowa to diabeł wcielony ! Przysięgam ! Co mi się wydaje ze się ogarnia ona wyskakuje z takimi rzeczami ze odechciewa mi się wszystkiego ... najchętniej to bym spieprzala od niej jak najdalej a niestety mieszkano ulice dalej ... Ehh szkoda w ogole słów i zaśmiecania forum na jej temat No można byłoby książkę napisać ;) także tego ... normalnie chyba M wyślę po butelkę martini ... a w weekend do PL lecę wiec w końcu trochę w normalnym środowisku poprzebywam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Kochana ja w tym miesiacu tez tego nie wiedziałam - nic nie bolało jak na owulacje ( a zawsze boli ), nawet śluzu nie miałam ...
 
Kuźwa, zapomniałam że jutro z rana muszę iść na Komendę, bo w czwartek znalazłam za wycieraczką zaproszenie na policję w sprawie parkowania, za blisko pasów :| co tam, że u nas ludzie na styk stoją, bo nie ma gdzie parkować...zapowiada się wspaniały poniedziałek. Dobrze, że o 17 idę na body ball, to chociaż coś pozytywnego w tym dniu :)

relgx1hpw702se3x.png
 
Dziewczyny pomocy nie wytrzymalam i zrobiłam dzisiaj ok 17 test czyli ok 10dpo początkowo nic nie zauważyłam ale ok 19 jeszcze raz mu się przyjzalam i chyba widzę dosłownie cień cienia. Nie wiem co myśleć jutro rano zrobię kolejny test ale czy po 2h od zrobienia tego jest wgl czym się cieszyć? Już wariuje


Dawaj zdjęcie
 
reklama
Do góry