reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@marc ,@shaggy kurcze o co chodzi ??? :hmm::confused::no: no po prostu nie wierzę w to ..
Wczoraj od rana super wiadomości a dziś znów jakby ktoś odczarował to forum z dobrych wiadomości :hmm:

@marc może jeszcze nic straconego ...poki nie pojawila sie @ bądź dobrej myśli...
@shaggy tak bardzo mi przykro .... brak mi słów w takich sytuacjach ...:no2:
Jak tak czytam te wszystkie wiadomości i widzę co sie dzieje ze jest radość a za chwilkę rozpacz i smutek to sama boję się zobaczyć kiedyś te 2 kreski :unsure::baffled::sad: takie to wszystko niesprawiedliwe ,ja sie pytam.nie raz gdzie jest BÓG ?? Skoro kobiety ktore pragną dziecka i bylyby wspamialymi mamami przechodzą takie tragedię a inne zakopuja noworodki na działce zaraz po porodzie :crazy::no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marc jesteś przed terminem @ wiec wynik moze być niski, ale ile dokładnie było?


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
<0,1 czyli same widzicie :-( płakać mi sie chce
Nic nie rozumiem...przecież testy wychodziły... :(

@Agatusia1, może ten spadek to implantacja? Przynajmniej wzrost miałaś, u mnie bieda z tym...A na fitnesie fajnie :) dzisiaj mam zakwasy na brzuchu, więc dzisiaj nie ćwiczę, ale w czwartek idę i może poprawię w piątek w domu. Ewentualnie dzisiaj jakieś ćwiczenia na pośladki :)



relgx1hpw702se3x.png
 
<0,1 czyli same widzicie :-( płakać mi sie chce
Przykro mi Kochana... Ale nie ukrywam, ze jestem też zła na Ciebie... Nie można tak panikowac do granic możliwości. Chodzi mi o to, ze za chwilę się zablokujesz psychicznie i dopiero będzie problem. Wszystkie tu bardzo czekamy na dziecko a jak już je mamy to też zmartwień nie ubywa. Chciałabym zasnąć i obudzić się za 2 tygodnie na usg widziac ze jest wszystko dobrze. Tak się nie da. Tule mocno :*
 
Byłam na wizycie, dzidzia ma 6,62 cm ...nie dostałam zdjęcia :( Druga w stanie rozkładu niewiele mniejsza ale już obraz rozmazany jest. Napisał mi wskazanie do CC, ale będę się upierać przy naturalnym bo chcę mieć jeszcze jedną dzidzię :( Wizyta za miesiąc ...płci nie chciał podać. Mam mieszane uczucia co do tej wizyty :/
 
reklama
Byłam na wizycie, dzidzia ma 6,62 cm ...nie dostałam zdjęcia :( Druga w stanie rozkładu niewiele mniejsza ale już obraz rozmazany jest. Napisał mi wskazanie do CC, ale będę się upierać przy naturalnym bo chcę mieć jeszcze jedną dzidzię :( Wizyta za miesiąc ...płci nie chciał podać. Mam mieszane uczucia co do tej wizyty :/
Dlaczego masz mieszane uczucia?? Czemu nie chciał podać płci?

relgx1hpw702se3x.png
 
Do góry