reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Byłam na wizycie, dzidzia ma 6,62 cm ...nie dostałam zdjęcia :( Druga w stanie rozkładu niewiele mniejsza ale już obraz rozmazany jest. Napisał mi wskazanie do CC, ale będę się upierać przy naturalnym bo chcę mieć jeszcze jedną dzidzię :( Wizyta za miesiąc ...płci nie chciał podać. Mam mieszane uczucia co do tej wizyty :/
Kochana a to jakiś inny lekarz czy ten do którego chodzisz? Nie dziwię się, ze masz mieszane uczucia. Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie :*
 
Hej Dziewczyny:)

Ale wysyp kreseczek :) super :) Gratulacje :)

@marc jak beta?

U mnie chyba wszystko przesunięte o 2 tygodnie :( owulacja miała być 14.02 a była na pewno później. I właśnie pytanie do Was. Poniżej wklejam mój wykres. Nie bardzo wiem jak to zinterpretować :( Czy dobrze rozumiem że owulacja była w 33 dc? Czyli 24.02 ? A dziś znów w dół? Już nic z tego nie kumam :(

@Lanvin u Ciebie widzę że też długi cykl :( Jak było na fitnesie?

17021984_1419888318072937_6323695261060349382_n.jpg
Albo w owu w 32 dc, tam masz spadek i dopiero rośnie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam na wizycie, dzidzia ma 6,62 cm ...nie dostałam zdjęcia :( Druga w stanie rozkładu niewiele mniejsza ale już obraz rozmazany jest. Napisał mi wskazanie do CC, ale będę się upierać przy naturalnym bo chcę mieć jeszcze jedną dzidzię :( Wizyta za miesiąc ...płci nie chciał podać. Mam mieszane uczucia co do tej wizyty :/
Ważne że zdrowa dzidzia, tego trzeba się trzymać. A jak coś niepokoi to skonsultować opinie z innym dla spokoju ducha :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam że to napiszę ale widać teraz że bez sensu robić tak wcześnie testy :( bardzo mi przykro a Ciebie boli zapewne bardziej niż @ w terminie :(

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
antonia może wtedy zrobie w sobote b11.03 te test :)
u mnie spadek był tez po 3 dniach, ale zawsze tez może być inny wpływ na temp, np stres, pogoda i alkohol wiec ja teraz już nie sugeruje się tem, mierze bo chce zobaczyć kieduy miej więcej jest owu i czy ew, ciaza jak temp nie spada:)
 
reklama
@marc nie wiem co napisać.. może coś spieprzyli.. Jak wychodziły cienie to musiało być ok 10. Chyba, że tak szybko spadła, kiedy termin @?
Nie wiem sama.
 
Do góry