reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Owulacja była 14 dc testy potwierdziły i
Ja zawsze ja czuje i bądź ty madry lol


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No tak, ale od pozytywnego testu owu masz w przedziale 24-36 godzin. Testy testami, ale spójrz na temperaturę :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
To jak był 18 dc to noe jestem w ciazy bo staraliśmy sie tylko do 14 dc [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może żołnierzyki przetrwały :) ale na przyszłość najlepiej starać się jeszcze 2 dni po owu, a najlepiej co 2-3 dni w całym cyklu, to masz pewność, że nie przegapisz, bo później właśnie można się zdziwić...

A wg wykresu to staraliscie się ostatni raz w 15dc przecież, to tylko 3 dni przed owu, więc szansa jest jak najbardziej :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Hej dziewczyny i mnie sama źle wiesci ...
Dziś od rana mama krwawienie. Po nocy było kilka skrzepow wynik testu niestety z jedną kreską. T nie spadla ciągle utrzymuje się powyżej 37 pomimo ze T ciała w normie.
Czy to możliwe ze test jeszcze nie dał miarodajnego wyniku a krwawienie to nie @ ?
Na dodatek Klima w pracy przyniosła mi ból gardła i ogólne rozbicie ; (
Masakra jakaś
 
Wiesz co, ja też mam już dwójkę chłopaków, ale do kompletu zawsze brakowało nam trzeciego dziecka. Zawsze marzyliśmy jeszcze o córci - Julci. Tylko zawsze coś nam przeszkadzało. A to nie było kasy, a to mieszkanie za małe dla pięciu osób (30 m), potem rozkręcanie własnej firmy. Chłopaki mają już 12 i 9 lat, a Julci nie ma :( I w zeszłym roku, gdy urodził się mój bratanek podjęliśmy decyzję, że już najwyższa pora na nas. Tym bardziej, że mam już 36, a mąż 43 lata. I mimo, że będzie to nasze trzecie dziecko, to pragniemy go z mężem tak bardzo jakby miało być pierwsze... Cieszę się, że mam chłopaków, ale czuję, że brakuje jeszcze Julci do kompletu :(
Rozumiem Cię doskonale. Też marzę choćby o dwójce. Chodziło mi o to, ze chcieli jedno, a będą mieć czwórkę. I ciężko mi słuchać jak oni płaczą, bo będą blizniaki, a ja walczę chociaż o jedno...
A co do imion, to u nas jak się uda to będzie Nina lub Leon. Co do imienia dla chłopca jeszcze się zastanawiam.
 
Ostatnia edycja:
Rozumiem Cię doskonale. Też marzę choćby o dwójce. Chodziło mi o to, ze chcieli jedno, a będą mieć czwórkę. I ciężko mi słuchać jak oni płaczą, bo będą blizniaki, a ja walczę chociaż o jedno...
A co do imion, to u nas jak się uda to będzie Nina lub Leon. Co do imienia dla chłopca jeszcze się zastanawiam.

Rozumiem [emoji846] Jak dla mnie bliźniaki to byłaby pełnia szczęścia [emoji3] Musiałabym tylko wymienić samochód [emoji1] Albo kupić przyczepkę [emoji12]
Ja przejrzałam imiona męskie i chyba Antoś na razie wygrywa [emoji846] Mąż został jednak w domu, więc dziś jeszcze działamy [emoji2]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Luxuorius rodzinka w komplecia Wasz Synuś ma wspanialych rodziców ...podziwiam męża ze tak pozuje grzecznie do zdjec mój to zawsze gdzies sie schowa nie lubi byc fotografowany a jakbym go umieściłam na jakims portalu i on by to zobaczyl to dostalby chyba zawału hehehe:laugh2:
:laugh2::laugh2:
nie no moj lubi pozowac i ma wiecej zdjec z malym niz ja :D sam se kaze robic :D
 
reklama
Ja chcę Emilkę, a syna chciałam Gabrysia ale mój się baardzo sprzeciwia i nie wiem jak to będzie :p
u nas byla taka wojna o imoe bo jak sie okazalo, ze synek to mi sie marzyl Antos lub Mateuszek a moj sie uparl na Nataniela :D mowie ok, ale wtedy ja wybieram drugie imie i na drugie ma Wiktor, bo tez mi sie podoba :)
 
Do góry