reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Lanvin mi dong przyspieszył owu, więc mam nadzieję, że u Ciebie też tak jest i będziesz w końcu miała cykle normalnej długości :)
@NeSSi @leeleeth trzymam kciuki dziewczyny za Wasze małe cuda. Wierzę, że wszystko będzie dobrze!
@Paraplu wywołuje z krzaków! Odezwij się :)
@StorAnia przykro Mi :( Mam nadzieję że w przyszłym miesiącu będzie już dobrze! daj znać co lekarz powiedział :)
@mfifi04 kochana trzymam kciuki za wizytę :) i też daj od razu znać co lekarz powiedział!
@marc ja nadal trzymam kciuki, choć jak nie ten miesiąc to kolejny będzie :*
@gabrika cieszę się że szefowa tak to przyjęła :) dbaj o Was :*
Trzymam kciuki za wszystkie testujące a także za te, które właśnie działają :)
 
reklama
@Dariana dam znać jak zawsze;* dziewczyny od starty minęło już 2 miesiące. Strasznie szybko. Nawet nie wiem kiedy to zlecialo. Jeszcze miesiąc i znowu zaczynam starania;) @Windy przykro mi z powodu bieli;/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za starania! kolejna dzidzia zostanie z Tobą! Bardzo w to wierzę :*
 
Dziewczyny, czy którakolwiek z Was miała infekcję dróg moczowych w ciąży?

Otrzymałam dzisiaj badania moczu i wyniki są słabe :/ mam skierowanie na posiew... Zaczełam się stresować... jak to możliwe skoro nie mam żadnych objawów zapalenia dróg moczowych - nic mi nie dolega.

Czy powinnam się martwić? Czy to może być powikłanie po infekcji "babskiej", którą złapałam zaraz na początku ciąży? :(:(
Ja mamm teraz w ciąży... dostałam lek na 10 dni :)
 
reklama
@leeleeth kochana odpocczywaj dużo! Kciuki !

Boję się czwartkowych badań, czuję się znów gorzej, brzuch boli, teraz cały... wrrr. Ciąża to wieczny strach, to okropne...
 
Do góry