reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No to u nas dużo gorzej. Bo brak ruchu miało ponad 50procent, nie pamietam dokladnie ile, o ruchu postepowym kilkanaście i 21 chyba o nieeposstepowym, w kaazdym razie ogólnie bardzo mało :) ale to przez zbyt dużą lepkość
Ale z tego co się orientuję to tabletki pomogły;) i jest maleństwo;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zespół policystycznych jajników, robi się chyba usg. Podobno moje wysokie AMH może na to wskazywać

Sent from my F5321 using Forum BabyBoom mobile app
A robiłaś lh i fsh? Mi dopiero po tych wynikach potwierdziła ginka pcos. Niby mówią, że trzeba mieć 2 z 3 kryteriów rotterdamskich żeby potwierdzić.
Io często wspolistnieje. A jak u Ciebie z owu?
 
A robiłaś lh i fsh? Mi dopiero po tych wynikach potwierdziła ginka pcos. Niby mówią, że trzeba mieć 2 z 3 kryteriów rotterdamskich żeby potwierdzić.
Io często wspolistnieje. A jak u Ciebie z owu?
W 3 dc LH 4,1 fsh 6,0, . mam owu w każdym cyklu, regularnie ok 14-15 dc. Nie słyszałam o kryteriach rotterdamskich [emoji53]

Sent from my F5321 using Forum BabyBoom mobile app
 
Moj wykres ...
 

Załączniki

  • IMG_3624.PNG
    IMG_3624.PNG
    60,7 KB · Wyświetleń: 62
W 3 dc LH 4,1 fsh 6,0, . mam owu w każdym cyklu, regularnie ok 14-15 dc. Nie słyszałam o kryteriach rotterdamskich [emoji53]

Sent from my F5321 using Forum BabyBoom mobile app

Potwierdzam to co napisała Spark wyżej. Porobisz te zlecone badania to będzie więcej wiadomo.


Dziewczyny dzisiaj będą wyniki nasienia K, oficjalnie oswiadczam, że sram w gacie ze strachu....
 
Potwierdzam to co napisała Spark wyżej. Porobisz te zlecone badania to będzie więcej wiadomo.


Dziewczyny dzisiaj będą wyniki nasienia K, oficjalnie oswiadczam, że sram w gacie że strachu....



Moj m nie chciał póki co... powiedział, ze jak nadal nic z tego to wtedy Ehm
 
Moj m nie chciał póki co... powiedział, ze jak nadal nic z tego to wtedy Ehm
K też tak mówił, ale u nas jest trochę inaczej bo ja bez jego nasienia nie ruszę dalej z diagnostyką. Jeżeli nasienie będzie ok, to dostanę skierowanie na drożność, dlatego się zgodzil. Mimo, że uważa, że na taka diagnostykę niepłodności za wcześnie.
 
reklama
Dziękuję kochane moje ja już tak naprawdę nie przezywam przeszłości. Już się trochę pogodziłam. Tylko się tak zastanawiam na przyszłość. Mam ten urlop w lipcu jakby nam się jakimś cudem udało przed zaskoczyć to bym nie wiem czy poleciała. Taki wiecie lek. Ze pewnie to nie to ale co jeśli to było to... z ciśnieniem nie mam problemów ale mam skłonność do pajaczkow i pewnie zylaki mi zaczną wylazic bo już widzę na nogach jak przeswituja żyły. W ogole nie wiem czy będę gotowa tak szybko znowu... bo z jednej strony chce bardzo i mąż też by chciał a z drugiej ten okropny strach....
W ogóle dostałam dziś kwiaty pocztą od ludzi z pracy. Chyba myśleli że będę jeszczr na zwolnieniu ten tydzien. Ale i tak bardzo miło!
Kochana, dziewczyny pisały już wielokrotnie, że po poronieniu łatwiej zajść w ciążę i ją utrzymać że względu na utrzymujące się stężenie hormonów :) nie czytałam publikacji na ten temat, ale myślę warto spróbować i tym razem wszystko będzie dobrze :*


Dziękuję kochana [emoji173] ja mam nadzieję że się niedługo wpiszesz do tej tabelki :)
Ja mam nadzieję, że razem się wpiszemy [emoji8]



@oczekiwanie @Wonderful kolorowych i zaje..dwabistych snów życzę również wam i wszystkim forum-owym koleżanką heheh
@StorAnia bedzie dobrze ...przestan wątpić-zacznij WIERZYĆ !!! I ty doczekasz sie swojego serduszka [emoji173]
A ja kochane chyba mam problem z pęcherzem boli mnie od rana podbrzusze i tak jakby nerkii wciąż chodze do wc czuje jakbym miała wciąż pełny pęcherz :-/ moze macie na taka przypadłość sprawdzone sposoby ...??
Uuu niedobrze... U mnie zazwyczaj furagin działa szybciutko :) kup uro-furaginum w aptece bez recepty.


Moje motywacje byly identyczne, aby zapobiec kolejnej stracie. I przypominam, ze mieszkam w kraju w ktorym lekarze guglaja przy mnie nazwy lekow jakie im podaje i nadal twierdza, ze maja wiedze aby mnie leczyc. Cytologie robia co 5 lat i to kobietom dopiero po 30-stce. Na pytanie o morfologie, pytaja sie zdziwieni "Po co?" skoro dobrze sie czuje. Tez srednio u mnie jak widac z opieka zdrowotna. Ale ciul z tym, bedzie dobrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
masakra... Jak czytam jakie podejście jest zagranico, to odnoszę wrażenie, że te nasze warunki to prawie luksus :|


@MartaBarbaraWeronika może urosept :)

@Koraaa po usg jajników można ewentualnie stwierdzić pco, a nie pcos :) pcos to ZESPÓŁ, musi się na niego składać kilka objawów... Twój stosunek fsh do lh nie jest jakiś tragiczny :) trochę ponad 1'
O, to ja mam chyba pco, bo nigdy nie miałam większych badań. Ale prócz nieregularnych cykli i wielu pęcherzyków to nie mam jakiegoś większego problemu. Jedynie włosy muszę myć częściej.




Ładnie to wygląda ;)


Potwierdzam to co napisała Spark wyżej. Porobisz te zlecone badania to będzie więcej wiadomo.


Dziewczyny dzisiaj będą wyniki nasienia K, oficjalnie oswiadczam, że sram w gacie ze strachu....
[emoji110]

A u mnie dzisiaj taka sytuacja... Do tego chwilę temu zaczął mnie boleć jajnik :| jeśli jutro temp znowu wzrośnie, to może owu była jednak we wtorek? W 14 dc, ale by były jaja....

1490854574-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry