reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A to mój co
 

Załączniki

  • Screenshot_20170330-084129.png
    Screenshot_20170330-084129.png
    111,7 KB · Wyświetleń: 63
reklama
@oczekiwanie @Wonderful kolorowych i zaje..dwabistych snów życzę również wam i wszystkim forum-owym koleżanką heheh
@StorAnia bedzie dobrze ...przestan wątpić-zacznij WIERZYĆ !!! I ty doczekasz sie swojego serduszka ❤
A ja kochane chyba mam problem z pęcherzem boli mnie od rana podbrzusze i tak jakby nerkii wciąż chodze do wc czuje jakbym miała wciąż pełny pęcherz :-/ moze macie na taka przypadłość sprawdzone sposoby ...??
No furalgin w aptece
 
K też tak mówił, ale u nas jest trochę inaczej bo ja bez jego nasienia nie ruszę dalej z diagnostyką. Jeżeli nasienie będzie ok, to dostanę skierowanie na drożność, dlatego się zgodzil. Mimo, że uważa, że na taka diagnostykę niepłodności za wcześnie.
Hehe a u nas naszą diagnostykę zaczęliśmy od jego badań! No przecież u mnie wszystko musi być ok!
[emoji23][emoji23][emoji23] niestety od razu odpadł ze wszelkich podejrzeń [emoji52] i teraz już tylko mnie męczą [emoji6]

Sent from my F5321 using Forum BabyBoom mobile app
 
Kochana, dziewczyny pisały już wielokrotnie, że po poronieniu łatwiej zajść w ciążę i ją utrzymać że względu na utrzymujące się stężenie hormonów :) nie czytałam publikacji na ten temat, ale myślę warto spróbować i tym razem wszystko będzie dobrze :*



Ja mam nadzieję, że razem się wpiszemy [emoji8]




Uuu niedobrze... U mnie zazwyczaj furagin działa szybciutko :) kup uro-furaginum w aptece bez recepty.



masakra... Jak czytam jakie podejście jest zagranico, to odnoszę wrażenie, że te nasze warunki to prawie luksus :|



O, to ja mam chyba pco, bo nigdy nie miałam większych badań. Ale prócz nieregularnych cykli i wielu pęcherzyków to nie mam jakiegoś większego problemu. Jedynie włosy muszę myć częściej.





Ładnie to wygląda ;)



[emoji110]

A u mnie dzisiaj taka sytuacja... Do tego chwilę temu zaczął mnie boleć jajnik :| jeśli jutro temp znowu wzrośnie, to może owu była jednak we wtorek? W 14 dc, ale by były jaja....

1490854574-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
Jeżeli jest więcej pęcherzyków,tymzpęcherzyków,trzeba pomóc clo by dojrzał jeden,ja tak miałam po poronieniu,miałam na jednym 5 lub 6 teraz dojrzewa jeden
 
Jeżeli jest więcej pęcherzyków,tymzpęcherzyków,trzeba pomóc clo by dojrzał jeden,ja tak miałam po poronieniu,miałam na jednym 5 lub 6 teraz dojrzewa jeden
No tak, ale ja z clo będę próbować od jesieni jeśli się nie uda, na razie nie. Ja zawsze miałam tych pęcherzyków więcej, a w ciąży już raz byłam. Może uda się bez wspomagania :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Na zapalenie cewki moczowej/ pecherza dobra jest żurawina, sok 100% z żurawiny, żurawit, witamina C :p
Urofuraginum nie jest wskazane w I trym ciąży, więc trzeba z tym uważać :)
 
upload_2017-3-30_9-34-38.png


u mnie 22 dc, oby tak dalej :)
mi lekarz tez powiedział że bez badania nasienia nie będzie mnie dalej leczył, ale badanie wyszło super :)
@marc u Ciebie to musi być ciąża jeżeli nie to ja już nie wierze w wykresy... :p
@Docia1975, @Lavin niech teraz pnie się do góry :)
 

Załączniki

  • upload_2017-3-30_9-34-38.png
    upload_2017-3-30_9-34-38.png
    96,3 KB · Wyświetleń: 255
reklama
Moje motywacje byly identyczne, aby zapobiec kolejnej stracie. I przypominam, ze mieszkam w kraju w ktorym lekarze guglaja przy mnie nazwy lekow jakie im podaje i nadal twierdza, ze maja wiedze aby mnie leczyc. Cytologie robia co 5 lat i to kobietom dopiero po 30-stce. Na pytanie o morfologie, pytaja sie zdziwieni "Po co?" skoro dobrze sie czuje. Tez srednio u mnie jak widac z opieka zdrowotna. Ale ciul z tym, bedzie dobrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tutaj jest podobnie ale cytologia co 3 lata :) ja się kiedyś pytałam o jakąś tam pierdołe a ten mi zaczął googlowac i to na jakimś forum co nawet lekarze się nie wypowiadają! A jak przychodzę z kartka z badaniami jakie chciałabym zrobić to mi mówi że się internetow naczytałam za dużo!
Jest Polski ginekolog w mieście około 40km ode mnie więc jak coś to będę tam do niego na kontrolę też chodzić. I już odzaluje te £100 za jedną wizytę. I tak już zaczęłam wrzucać kasę na oszczędnościowKE na wózek itp.
 
Do góry