reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wiesz co, on był wkurzony z kilku powodów. Ja mojego szefa znam jeszcze jak pracowałam w Sądzie, trochę z nim kiedyś rozmawiałam i M sobie coś kiedyś ubzdurał, że ja z nim kręcę na boku, choć tak nie było. Później mieliśmy kontakt sporadyczny i rok temu jakoś się do mnie odezwał, że robi sekretariat i szuka asystentki, ja się miałam zastanowić i się zdecydowałam. My się generalnie lubimy i kiedyś ja pojechałam do koleżanki do Wrocławia i zapomniałam się wylogować z fejsa na komputerze. M akurat włączył i zobaczył, że mój szef do mnie pisze coś w stylu "dlaczego moja asystentka podaje, że pracuje w Play, ja się nie chce dzielić", czy coś takiego, ja mu coś odpisałam i tyle w temacie, a M sobie ubzdural coś innego i była afera. Ale mu przeszło. Także trzeba uważać jak się pracuje u kogoś znajomego, bo czasem żarty mogą zostać źle zrozumiane ;)



Kochana, a co się dzieje, że taka przybita jesteś? [emoji8] pokazuj wykres, to zaraz będziemy wiedziały co i jak :)



qdkkj44j6bi2vbec.png


A Kochana nie wiem... jestem na l4 i ledwo zipie :-) moze dlatego ....
Chyba owu jednak była pózniej ;-) zaznaczyłam na owufriend, ze tamte temp sa nie jasne bo miałam katar i kaszel także tego ;-)
 

Załączniki

  • IMG_3938.PNG
    IMG_3938.PNG
    55,2 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_3939.PNG
    IMG_3939.PNG
    44,3 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Hej. :) Nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta bo widzę, że trochę nowych staraczek przybyło. :)
Długo się nie odzywałam co u mnie ponieważ czekałam do magicznego 10 tygodnia.
Chciałabym się pochwalić, że dzisiaj miałam wizytę i z moim Maleństwem wszystko dobrze.
Serduszko pięknie bije, wymiary w porządku i wyniki krwi i moczu również dobrze.
Trzymam kciuki żeby i Wam się niedługo udało. :*

Jest to szczęście nie do opisania, warte tych wszystkich przeciwności losu i czekania. ;)


Dzisiaj 10w5d:

Cudo [emoji7] gratuluję :)


Raz miałam taką sytuację, zanim byłam z moim ówczesnym facetem, miałam jeszcze innego, od razu mu powiedziałam, żeby nie było dziwnych sytuacji jakby jakiegoś smsa zobaczył czyy coś... "szefowi" też napisałam coo o tym myślę, i że takiee rzeczy S sobie żonie pisać może itd. Kilka dni atmosfera w pracy była średnia, ale potemm już. Ok :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No u mnie w pracy też później afera była, powiedziałam, że ma do mnie NIC nie pisać, a zwłaszcza na fb. Później była kiepska atmosfera przez prawie dwa miesiące, ale teraz jest już ok, nic dziwnego do mnie nie mówi/nie pisze, także jest ok :)


A Kochana nie wiem... jestem na l4 i ledwo zipie :-) moze dlatego ....
Chyba owu jednak była pózniej ;-) zaznaczyłam na owufriend, ze tamte temp sa nie jasne bo miałam katar i kaszel także tego ;-)
Hmm, mnie się wydaje, że owu była w 13dc, ja też miałam takie górki w ostatnim cyklu, spójrz.

1493197776-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Cudo [emoji7] gratuluję :)



No u mnie w pracy też później afera była, powiedziałam, że ma do mnie NIC nie pisać, a zwłaszcza na fb. Później była kiepska atmosfera przez prawie dwa miesiące, ale teraz jest już ok, nic dziwnego do mnie nie mówi/nie pisze, także jest ok :)



Hmm, mnie się wydaje, że owu była w 13dc, ja też miałam takie górki w ostatnim cyklu, spójrz.

1493197776-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png


W cyklach wszystko jest możliwe :-) he he
 
Kurcze, dostałam wycenę komunii młodszego. Masakra. Nie szalałam z jadłospisem, a i tak wyjdzie ok. 130 zł na osobę. A to tylko obiad i tort o_O Znajomi za wesele płacą 160 za osobę :mad: No uroki dużego miasta.
 
Kurcze, dostałam wycenę komunii młodszego. Masakra. Nie szalałam z jadłospisem, a i tak wyjdzie ok. 130 zł na osobę. A to tylko obiad i tort o_O Znajomi za wesele płacą 160 za osobę :mad: No uroki dużego miasta.
O matko, jakie ceny...to ja chyba muszę zacząć odkładać już na komunie...:| a gdzie mieszkasz??

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Kurcze, dostałam wycenę komunii młodszego. Masakra. Nie szalałam z jadłospisem, a i tak wyjdzie ok. 130 zł na osobę. A to tylko obiad i tort o_O Znajomi za wesele płacą 160 za osobę :mad: No uroki dużego miasta.

O masakra! Ja ostatnio za imprezę mojej mamy (wprawdzie w restauracji poza miastem ale jednak na Śląsku gdzie mamy duże ceny) płaciłam 160 czy 180 zł a było jak na weselu obiad dwudaniowy, deser, ciasta, tort, zimna płyta i dwie ciepłe kolacje a do tego napoju do woli (tylko alko swoje było) i zabawa do 4 nad ranem
 
Cześć dziewczyny :)

Miałam coś podpisywać, ale już nie pamiętam komu co :(

@Flower, cieszę się, że w końcu @ przyszła :) w maju nam się uda, musi! [emoji8]

@mama_zuzanki, ja też mam 7 latka :) Twoja córcia w tym roku idzie do szkoły, czy już poszła? :) Widzę, że ma na imię Zuzia, jak będę miała córcie, to chcemy ją nazwać Zuzia :)

U mnie dziś 3dc, @ już robi się skąpa, więc na weekend będzie spokój :) dzisiaj w pracy od rana dzwonił wściekły klient, powiedziałam mu, że trwa spotkanie i mecenas zadzwoni jak się skończy, potrwa ok pół godziny. Pół godziny nie minęło, a on znowu dzwoni i od razu z krzykiem na mnie, że mam w tej chwili przekazać mu telefon. Powiedziałam, że oddzwoni, jak spotkanie się skończy, bo nie mogę tak wejść i go przerwać, to ten zaczął mnie straszyć, że zaraz tu przyjedzie i przerwie to spotkanie, że na pewno się zmówiliśmy i ja specjalnie telefonu nie przekazuje itp. Jak spotkanie się skończyło, to powiedziałam szefowi jaka jest sytuacja, on się wkurzył, zadzwonił do klienta i go opieprzył m.in. za to, że się na mnie wyżywa i powiedział mu, że oczekuje, że ma mnie przeprosić, inaczej nie będzie z nim rozmawiał. Kolesiowi w końcu zrobiło się głupio, szef przekazał mi telefon i mnie przeprosił, śmiać mi się chciało jak słyszałam jego ton. Generalnie mam super szefa [emoji3] chociaż M był kiedyś o niego zazdrosny i mało co się nie rozstalismy [emoji33]



qdkkj44j6bi2vbec.png
Zuzanki są cudowne (lepszej córki urodzić sobie nie mogłam ;) ) Z całego serca życzę Ci owocnego maja i może akurat będzie mała Zuzia :) Moja 7 latka idzie w tym roku do szkoły. Właśnie zaraz zamierzam jechać z wnioskiem. Mam nadzieję że się dostanie bo wybrana szkoła to jej marzenie a my jesteśmy spoza jej rejonu.
 
reklama
Hej dziewczyny! Ale sobie przykimałam, matko dopiero się obudziłam [emoji33](11:30) a poszłam spać o północy także niezły maratonik. Dawno mi się nie zdarzyło, jak małolata po baletach [emoji6]
Pisałyście sobie o invitro itp, matko jakie ceny, co za frajerstwo żeby tak zarabiać na marzeniach. Masakra [emoji33] w italii invitro jest refundowane, to mi się wydaje ludzkie podejście.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Do góry