reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Siedzę w poczekalni z ciężarnymi... wiecie same jakie to uczucie... Staram się zawsze na styk przyjeżdżać żeby za długo się nie katować ale on oczywiście musi mieć obsuwy wrrrrr..... A dziś same kobiety w ciąży z mężami... I ja jedna sama niepotrafiącą zaciążyć :(

Oj tam oj tam! Pamiętaj cyce do przodu! Niedługo ty tez będziesz w ciąży tam siedzieć :)


[emoji64]
 
Hej. :) Nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta bo widzę, że trochę nowych staraczek przybyło. :)
Długo się nie odzywałam co u mnie ponieważ czekałam do magicznego 10 tygodnia.
Chciałabym się pochwalić, że dzisiaj miałam wizytę i z moim Maleństwem wszystko dobrze.
Serduszko pięknie bije, wymiary w porządku i wyniki krwi i moczu również dobrze.
Trzymam kciuki żeby i Wam się niedługo udało. :*

Jest to szczęście nie do opisania, warte tych wszystkich przeciwności losu i czekania. ;)


Dzisiaj 10w5d:
Piękny bobas
O ludu straszne ceny, u Nas Gdańsk, Gdynia po 65. Dużo gości?
U nas też takie ceny.
Hej dziewczyny cały czas was podczytuje ale niemam weny na pisanie.
@Karolka2106 super.
Ja się czuje koszmarnie mdłości mnie mecza przeokropnie nie mogę patrzeć na jedzenie.cały czas bym spala dziś w pracy tak mnie bolal brzuch jeszcze boje się w pracy powiedzieć o ciazy.6 maja mam wizytę jak będzie wszytko ok chyba wtedy powiem. Boje się reakcji no i moja mama zachwycona tez nie będzie chodzi o to ze się martwi czy damy rade ale bardzo cieszę się ze będzie drugie dzidzi reszta się sama ułoży
Wszystko będzie dobrze , ważne jest to że wy chcecie, a reszta j
Oj staram się staram... Przede wszystkim nie wstać i nie zacząć krzyczeć :) Jeju chyba dobrze że do pracy wracam bo chyba dziczeć zaczęłam ;)
A może się zarazisz od nich
Kobitki mi jyz założyli aparat na zeby, ale się dziwnie czuje. I jeszcze mi zatoki zawaliło. Rozkręca się chorobsko. Miłego wieczoru. Ja zaraz zmykam do łóżka, ale jeszcze czekam na telefon od gina bo wysłałam wyniki do interpretacji. A i umówiłam się do endokrynologa żeby sprawdziła czemu mi tak tsh skacze. Raz 2 a raz 3,5. Chyba źle dawkę dobrala. Zobaczymy.
 
Oczekiwanie, najgorszy pierwszy tydzień bedzie, bedą zeby qrewsko bolaly[emoji51] potem przywykniesz[emoji6] u mnie juz zaraz 10 miesięcy bedzie a różnica milion procent.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@Flower, cieszę się, że w końcu @ przyszła :) w maju nam się uda, musi!
emoji8.png

No jasne ze sie uda i my Staraczki zamienimy sie w Lutówki :)

@mama_zuzanki, ja też mam 7 latka :) Twoja córcia w tym roku idzie do szkoły, czy już poszła? :) Widzę, że ma na imię Zuzia, jak będę miała córcie, to chcemy ją nazwać Zuzia :)

Ja kiedys tez wiedzialam ze córka bedzie Zuzanna, ale potem dostalismy dorosla juz fretke z imieniem zuzia i byla z nami kilka lat i dziwnie mi by bylo teraz tak swoje dziecko nazwac, a szkoda bo piekne imie!

U mnie 23 dc co program to inaczej wyznaczana owulacja, wiec jest ciekawie. Czekam sobie na @ w krzaczkach :-)

Trzymam mocno zacisniete kciuki!:)

Kurcze, dostałam wycenę komunii młodszego. Masakra. Nie szalałam z jadłospisem, a i tak wyjdzie ok. 130 zł na osobę. A to tylko obiad i tort o_O Znajomi za wesele płacą 160 za osobę :mad: No uroki dużego miasta.

Naprawde troche ceny przesadzone, tak jak dziwczyny pisaly ze neiwele wiecej jest za wesele!

Sama robiła. Myślicie, że to przynosi pecha?

Sa piekne i mysle ze na szczescie, przeciez nie moga sobie tak puste stac ;)
 
Oczekiwanie, najgorszy pierwszy tydzień bedzie, bedą zeby qrewsko bolaly[emoji51] potem przywykniesz[emoji6] u mnie juz zaraz 10 miesięcy bedzie a różnica milion procent.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
O 11tej mi zakładała narazie zero bólu. Ale ociera mnie jeden zamek na dole, chyba muszę użyć wosku i go zabezpieczyć żeby mi nie poranilo za bardzo.
 
reklama
Do góry