reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
O 11tej mi zakładała narazie zero bólu. Ale ociera mnie jeden zamek na dole, chyba muszę użyć wosku i go zabezpieczyć żeby mi nie poranilo za bardzo.

hehe poczekaj[emoji23]ja mialam bardzo poranione dziąsła i wosk w użyciu non stop ale tylko na poczatku.
Jutro, pojutrze i prawdopodobnie przez następny tydzień bedziesz na diecie "miękkiej"[emoji39]
Potem bedzie spoko, a jak juz w ogole nie bedziesz czuła nic tzn ze czas na dokrecanko.
Ja mam co 4 tygodnie. I juz tak sie zeby przyzwyczaiły i najgorsze przesuwki sie chyba dokonały ze nawet po dokreceniu nie ma tragedii, dzien, dwa zeby są wrażliwe a potem normalnie.
Organizm sie przyzwyczai do ciała obcego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ah dziewczyny wstąpiła nowa energia :-D morfologia m z 3% poprawiła się na 8% cudownie, więc na maj umawiam się na stymulacje i wierzę że to dzieciątko poczęte w zeszłym roku w maju teraz wróci i będzie wszystko dobrze.
Więc można spokojnie naszych mężczyzn faszerowac wit. C,E kwasem foliowym i u nas orzechy brazylijskie wprowadzone do codziennej diety. ;)
 
Ah dziewczyny wstąpiła nowa energia :-D morfologia m z 3% poprawiła się na 8% cudownie, więc na maj umawiam się na stymulacje i wierzę że to dzieciątko poczęte w zeszłym roku w maju teraz wróci i będzie wszystko dobrze.
Więc można spokojnie naszych mężczyzn faszerowac wit. C,E kwasem foliowym i u nas orzechy brazylijskie wprowadzone do codziennej diety. ;)

Kurcze, mój nic nie chce brać. Twierdzi, że jest zdrowy i nie potrzebuje i weź mu tłumacz ehhhh


[emoji64]
 
hehe poczekaj
emoji23.png
ja mialam bardzo poranione dziąsła i wosk w użyciu non stop ale tylko na poczatku.
Jutro, pojutrze i prawdopodobnie przez następny tydzień bedziesz na diecie "miękkiej"
emoji39.png

Potem bedzie spoko, a jak juz w ogole nie bedziesz czuła nic tzn ze czas na dokrecanko.
Ja mam co 4 tygodnie. I juz tak sie zeby przyzwyczaiły i najgorsze przesuwki sie chyba dokonały ze nawet po dokreceniu nie ma tragedii, dzien, dwa zeby są wrażliwe a potem normalnie.
Organizm sie przyzwyczai do ciała obcego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie pocieszasz , m chodzi i się że mnie śmieje. A synek mówi że ładnie wyglądam
@Gosiek90 mocno trzymam Kciuki za maj.
 
Tak dawno mnie tu nie było. Trochę sobie odpuściłem starania, chociaż chyba bardziej to sobie wmawiam. Jak męża nie było to ok ale teraz był a ja oczekuję na @ która powinna być wczoraj albo dzisiaj i nie ma. Wszystkie znaki na niebie wskazują że lada chwila będzie. Mam nadzieję bo chciałam w piątek lub sobotę wziąć się za badanie hormonów a te mam zrobić od 2 do 4 dnia. Mam nadzieję że przyjdzie skubana bo później długi weekend i może czas minąć.
Gratuluję tym którym się udało
 
Dziewczyny czy po stymulacji CLO owulacja jest wcześniej. Mam brać od 5 do 10 przez 5 dni rano i wieczorem. Do tej pory owu wypadła ok 16 dc. Czy to die zmieni po clo
 
reklama
Do góry