reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie muszę wam się wyżalić. Moja siostra jest mlodsza ode mnie o 2 lata. Kiedyś wzięliśmy kredyt na spłatę mieszkania i płacilismy ratę na pół. Po jakimś czasie się okazało że raty nie są płacone bo mądra siostra zamiast płacić wolała to przeznaczyć na narkotyki!! Nigdy jej tego nie wypomniałam.
Widzisz nie umiem zawsze byłam chętna do pomocy

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom


Pół roku temu wiedziała że teraz w piątek jedziemy na wesele poprosiłam ja żeby nas zawiozła. Powiedziała że nie ma problemu. Wczoraj do mnie dzwoni i mówi że musiała by zrobić 200 km. I czy możemy kogoś innego ogarnąć!! Wpadłam w szał. Kilka dni przed weselem mam kogoś załatwić? Napisałam jej ze mam juz kierowcę i łaski nie potrzebuje. Ze nigdy nie mogę na nią liczyć. Ona na mnie zawsze może liczyć. Nigdy nie otrzymałam od niej wsparcia wtedy kiedy tego potrzebowałam a w ostatnim czasie jest mi bardzo potrzebne!!! Przepraszam że mecze was moimi problemami ale lepiej jest mi się wygadac
emoji26.png

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja uwazam tak jak @Spark . Moze kubeł zimnej wody jej pomoże.
 
reklama
Super:):) Dziękuję za odpowiedź, daje nadzieję. Pytam po ilu, bo chcę się zwolnić z pracy, która mnie już wykańcza psychicznie. Ale boję się z drugiej strony, że wtedy akurat zajdę w ciążę i będę z niczym. A z drugiej strony nasze starania mogą się ciągnąć latami...
To prawda, ja wiele spraw " przez starania" odłożyłam, m.in. własny biznes... kilka miesięcy później ujrzałam dwie kreski, przez te nieudane miesiące zalowalam, myślałam jak już mogłoby wyglądać moje życie... a teraz... myślę, że biznes mogę zawsze otworzyć, gdybym otwarla go kilka mscy przed udanym cyklem to teraz musiałbym ludzi zatrudniać... z drugiej strony gdybym myślała o ttym na początku naszych starań to straciłabym 2.5roku, także wiem, że to trudna decyzja...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli jak dziś mam trzeci dzień wyższych temperatur to mogę przypuszczać że owulacja była i dziś wziąć luteinę? Dzięki za cenne wskazówki :)
Jak w tym czasie luteiny nie bralas a wyższe temp. Masz to owu już na pewno było i to może i z 2 dni temu :)
Spokojniee bierz lutke :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduje z rana, że piersi wciąż bolą, to dobrze [emoji2] dzisiaj chyba 8dpo, jeszcze kilka dni...w sobotę już się będę stresować, czy w niedzielę tempka spadnie :)

1495001950-aaaaaa.png


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Kurde kciuki trzymam, żeby chociaż Tobie się udało [emoji8] bo ten maj coś nie jest dla nas łaskawy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że to trudne ale powinnaś też ją kilka razy olac, może by zrozumiała...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez tak uważam. Do niektórych osób nie dociera nic innego prócz olewania. Może jak poczuje Twój chłód, to w końcu zobaczy jak to jest i zrozumie, że jakaś Twoja granica została przekroczona.


Ja uwazam tak jak @Spark . Moze kubeł zimnej wody jej pomoże.
Dokładnie.


To prawda, ja wiele spraw " przez starania" odłożyłam, m.in. własny biznes... kilka miesięcy później ujrzałam dwie kreski, przez te nieudane miesiące zalowalam, myślałam jak już mogłoby wyglądać moje życie... a teraz... myślę, że biznes mogę zawsze otworzyć, gdybym otwarla go kilka mscy przed udanym cyklem to teraz musiałbym ludzi zatrudniać... z drugiej strony gdybym myślała o ttym na początku naszych starań to straciłabym 2.5roku, także wiem, że to trudna decyzja...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A co chciałaś otworzyć? :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak w tym czasie luteiny nie bralas a wyższe temp. Masz to owu już na pewno było i to może i z 2 dni temu :)
Spokojniee bierz lutke :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki :) Jesteście dziewczyny Wielkie :) Luteiny jeszcze nie brałam dopiero zamierzam wykupić. Poniżej mój wykres
upload_2017-5-17_12-23-59.png
 

Załączniki

  • upload_2017-5-17_12-23-59.png
    upload_2017-5-17_12-23-59.png
    10 KB · Wyświetleń: 421
Kurde kciuki trzymam, żeby chociaż Tobie się udało [emoji8] bo ten maj coś nie jest dla nas łaskawy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Znając życie ten spadek pewnie był czymś spowodowany i bez sensu sobie robie nadzieje :) no zobaczymy :)

Od wczoraj tak mnie głowa boli, że oszaleć idzie...muszę paracetamol kupić później. Próbowałam się ratować dużą ilością wody, ale nic to nie pomaga :/ do tego łapie mnie jakieś okrutne gastro, od dwóch dni jestem po pracy tak głodna, jakbym dwa dni nie jadła a do południa tego nie odczuwam. Pewnie @ is coming...:)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lanvin z racji odleglosci wysylam kartke do mamci. A standardowo brat w moim imieniu kupi jej zolty bukiet bo to jej ulubiony kolor kwiatow :) a zamiast prezentow to mamcia woli jak wydamy kase na cos waznego dla niej, np. wegiel czy leki.

@Kurcia nie jestes jedyna :p mnie szczeka po kanalowym leczeniu 6 to z rok bolala. Gorna 4 byla leczona w styczniu i nadal jest wrazliwa i boli przy nitkowaniu. Po czyszczeniu macicy mialam takie cyrki, ze mialam histeroskopie, kolposkopie, biopsje i usg. Dziewczyny pamietaja jakiego schiza mialam, Ciebie jeszcze tutaj nie bylo. Dopiero teraz wraca wszystko do normy a zabieg mialam w lipcu 2016.
Bardzo dlugo moj organizm dochodzi do siebie po wszelkich inferencjach.

@oczekiwanie moja ma 72 i dobija mnie, ze mieszkam tak daleko, coraz wiecej pomocy potrzebuje. Chociaz tyle, ze brat jest blisko. Mamcia obiecala, ze jak juz bedzie jej za ciezko to szczerze o tym powie, wtedy wezme ja do siebie jesli sie zgodzi.

@mfifi04 bardzo mi przykro z powodu takiej niedajnej sytuacji i to z siostra. 200km no bez przesady, przeciez to jednorazowy wypad. Moj brat mnie bez zajakniecia 3 godziny w jedna strone na lotnisko wozi i 3 godziny wraca do domu. Jak ktos chce pomoc to to zrobi.
Masz juz nowego kierowce cxy tylko jej powiedzialas, ze masz?

W nastepnym zyciu chce byc takim psem zeby mnie smyrano i calowano po brzuszku [emoji23]

1495016812-aaaaaa.jpeg





[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Do góry