reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Flower ciche gratulacje. Może kreska nie jest super ciemna, ale nie trzeba wzroku wytężać- widać od razu

@siwa84 trzymam kciuki, by to była zwykła fizjologia ciąży. Postaraj się, choć to trudne, nie stresować tym. Stres jest teraz najgorszy. Jesteś mama, musisz wierzyć w swoje dziecko :*
 
Kochana byłam wczoraj na IP i lekarka powiedziała że nie wie skąd ta krew ale że nie widzi świeżej krwi. Mówiła że może to być poronienie bo ciąża wygląda na młodszą. Ale że trzeba być dobrej myśli. Mam Duphaston biorę 2x1 rano i wieczorem.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Mi lekarz przy plamieniu kazał jednorazowo 4 tabletki dupka wziąć.... żeby zrelaksować macice..No ale nie mówię, że i Ty masz tak zrobić,żeby w razie co nie zaszkodzić.....
 
Hej :)

@siwa84 dzwoń do lekarza. Wierzę że wszystko będzie dobrze. Musi być.

@Lanvin Jak sytuacja?

U mnie dziś spadek :( 10 dpo. Jeśli do piątku nie spadnie zbyt nisko to testuję. Chociaż objawy raczej na @, po za tym że jestem jakaś spokojna i szyjka jest wysoko, a zawsze przed @ miałam nisko.

upload_2017-5-24_7-51-0.png


U nas dziś mega zimno brrrrr....... Jesień.

Pochwalę się ..... moja 4 letnia córka wygrała konkurs plastyczny o bocianach i jedzie na odebranie nagrody :) Zdolniacha - mama dumna :)

Dobra zabieram się do roboty, bo dziś wcześniej wychodzę - mam wizytę u dentysty:(

Miłego dnia
 

Załączniki

  • upload_2017-5-24_7-51-0.png
    upload_2017-5-24_7-51-0.png
    9,4 KB · Wyświetleń: 470
Dziękuję Kochana. Mam nadzieję że u mnie też będzie wszystko ok. Staram się myśleć pozytywnie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Bądź spokojna
Ja w 6 tyg poszłam do gina i tez mi powiedział,ze nic nie widać (a wg usg był to 5 tydzień i coś )
Kazał mi iść za 2 tyg w Polsce bo poszłam dzień przed odlotem. Trochę byłam załamana ale jak dziewczynom pokazałam fotkę to jednak one widziały zarodek w środku oczywiście jeszcze bez serduszka . Musisz być cierpliwa i tyle a plamienie możesz mniec w dacie przypuszczalnej miesiączki. Ja miałam tak w pierwszej ciąży, tez jechałam sie skontrolować a jak pojechałam to mnie lekarz jeszcE opierdzielil, ze przyjeżdżam z niczym. No a krwi było co nie miara [emoji37] bierz luteinę i zobaczysz, ze będzie dobrze [emoji847][emoji847]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@Flower jest kreseczka gratuluję.

Co do mnie... nadal plamie. Straciłam nadzieję że będzie dobrze. Teraz pozostaje mi tylko czekać na rozwój sytuacji. Tylko ku*wa dlaczego znowu??? Dlaczego nie może być dobrze? Szczerze to wolałabym nie zajść w ciążę niż ją po raz kolejny stracić... też boli ale mniej.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Siwa na co Ty czekasz? Czemu niee pojedziesz na IP?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana byłam wczoraj na IP i lekarka powiedziała że nie wie skąd ta krew ale że nie widzi świeżej krwi. Mówiła że może to być poronienie bo ciąża wygląda na młodszą. Ale że trzeba być dobrej myśli. Mam Duphaston biorę 2x1 rano i wieczorem.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Zapomniałam, że byłaś. Chodź ja bym jechała jeszcze raz, może gdzie indziej. Mi kazała zawsze jechać "w trakcie" plamienia bo wtedy widać źródło

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry