reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej :)

@siwa84 dzwoń do lekarza. Wierzę że wszystko będzie dobrze. Musi być.

@Lanvin Jak sytuacja?

U mnie dziś spadek :( 10 dpo. Jeśli do piątku nie spadnie zbyt nisko to testuję. Chociaż objawy raczej na @, po za tym że jestem jakaś spokojna i szyjka jest wysoko, a zawsze przed @ miałam nisko.

Zobacz załącznik 807829

U nas dziś mega zimno brrrrr....... Jesień.

Pochwalę się ..... moja 4 letnia córka wygrała konkurs plastyczny o bocianach i jedzie na odebranie nagrody :) Zdolniacha - mama dumna :)

Dobra zabieram się do roboty, bo dziś wcześniej wychodzę - mam wizytę u dentysty:(

Miłego dnia
Gratulacje dla zdolnej córy! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1495599700-aaaaaa.jpeg
1495599737-aaaaaa.jpeg


Witam porannie i mam pytanko czy wy też coś tam widzicie??

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest kreseczka :). Po cichu gratuluje.
@Flower jest kreseczka gratuluję.

Co do mnie... nadal plamie. Straciłam nadzieję że będzie dobrze. Teraz pozostaje mi tylko czekać na rozwój sytuacji. Tylko ku*wa dlaczego znowu??? Dlaczego nie może być dobrze? Szczerze to wolałabym nie zajść w ciążę niż ją po raz kolejny stracić... też boli ale mniej.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Siwa musi byc dobrze. Jedz do lekarza.
 
1495599700-aaaaaa.jpeg
1495599737-aaaaaa.jpeg


Witam porannie i mam pytanko czy wy też coś tam widzicie??

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak!!


Kochana byłam wczoraj na IP i lekarka powiedziała że nie wie skąd ta krew ale że nie widzi świeżej krwi. Mówiła że może to być poronienie bo ciąża wygląda na młodszą. Ale że trzeba być dobrej myśli. Mam Duphaston biorę 2x1 rano i wieczorem.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, jesteśmy dobrej myśli :* plamienia się zdarzają i nie muszą świadczyć i czymś złym, tego się trzymajmy :*


Hej :)

@siwa84 dzwoń do lekarza. Wierzę że wszystko będzie dobrze. Musi być.

@Lanvin Jak sytuacja?

U mnie dziś spadek :( 10 dpo. Jeśli do piątku nie spadnie zbyt nisko to testuję. Chociaż objawy raczej na @, po za tym że jestem jakaś spokojna i szyjka jest wysoko, a zawsze przed @ miałam nisko.

Zobacz załącznik 807829

U nas dziś mega zimno brrrrr....... Jesień.

Pochwalę się ..... moja 4 letnia córka wygrała konkurs plastyczny o bocianach i jedzie na odebranie nagrody :) Zdolniacha - mama dumna :)

Dobra zabieram się do roboty, bo dziś wcześniej wychodzę - mam wizytę u dentysty:(

Miłego dnia
Gratuluję córeczce :) A z temperaturą spokojnie, jeszcze trochę czasu zostało :)

A ja się witam dzisiaj z @, wiec zaczynamy kolejny cykl. Już wiedziałam wieczorem, że rano będzie, bo brzuch zaczął boleć, jeszcze temperaturę zdążyłam zmierzyć i przyszła szanowna punktualnie i porządnie mnie przywitała...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)

@siwa84 dzwoń do lekarza. Wierzę że wszystko będzie dobrze. Musi być.

@Lanvin Jak sytuacja?

U mnie dziś spadek :( 10 dpo. Jeśli do piątku nie spadnie zbyt nisko to testuję. Chociaż objawy raczej na @, po za tym że jestem jakaś spokojna i szyjka jest wysoko, a zawsze przed @ miałam nisko.

Zobacz załącznik 807829

U nas dziś mega zimno brrrrr....... Jesień.

Pochwalę się ..... moja 4 letnia córka wygrała konkurs plastyczny o bocianach i jedzie na odebranie nagrody :) Zdolniacha - mama dumna :)

Dobra zabieram się do roboty, bo dziś wcześniej wychodzę - mam wizytę u dentysty:(

Miłego dnia
Gratulacje dla zdolniachy :).
Co będzie ci robił z zębami??
 
Tak!!



Kochana, jesteśmy dobrej myśli :* plamienia się zdarzają i nie muszą świadczyć i czymś złym, tego się trzymajmy :*



Gratuluję córeczce :) A z temperaturą spokojnie, jeszcze trochę czasu zostało :)

A ja się witam dzisiaj z @, wiec zaczynamy kolejny cykl. Już wiedziałam wieczorem, że rano będzie, bo brzuch zaczął boleć, jeszcze temperaturę zdążyłam zmierzyć i przyszła szanowna punktualnie i porządnie mnie przywitała...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
@Lanvin, czekałam na Ciebie! Hmm...No to dawaj łapkę i lecimy w nowy cykl, ja dziś mam trochę lepszy dzień, przynajmniej psychicznie, bo fizycznie to masakra, @ męczy franca, jak nie wiem co, ale to norma u mnie, zawsze przez te 5 dni umieram... Ale potem w gruncie rzeczy jakże przyjemny czas starań :-) :) Tym razem się uda, może czerwiec zbierze większe żniwo kresek:)
 
Tak!!



Kochana, jesteśmy dobrej myśli :* plamienia się zdarzają i nie muszą świadczyć i czymś złym, tego się trzymajmy :*



Gratuluję córeczce :) A z temperaturą spokojnie, jeszcze trochę czasu zostało :)

A ja się witam dzisiaj z @, wiec zaczynamy kolejny cykl. Już wiedziałam wieczorem, że rano będzie, bo brzuch zaczął boleć, jeszcze temperaturę zdążyłam zmierzyć i przyszła szanowna punktualnie i porządnie mnie przywitała...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Buuuuu! A poka wykres [emoji5]️

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin szkoda, u Ciebie ten wykres był naprawdę ładny :(

Mnie dziś w nocy po wczorajszym sexie brzuch bolał jak na @ więc byłam pewna ze rano przyjdzie ale przez ten sen postanowiłam sprawdzić


@Agatusia1 super gratuluję zdolnej cory :)


Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
No trudno, nic nie zrobię :) ważne, że chociaż u Was się udało i nie musisz się zastanawiać czy odpuścić :) trzymaj dla mnie miejsce na wątku :*




@Lanvin, czekałam na Ciebie! Hmm...No to dawaj łapkę i lecimy w nowy cykl, ja dziś mam trochę lepszy dzień, przynajmniej psychicznie, bo fizycznie to masakra, @ męczy franca, jak nie wiem co, ale to norma u mnie, zawsze przez te 5 dni umieram... Ale potem w gruncie rzeczy jakże przyjemny czas starań :-) :) Tym razem się uda, może czerwiec zbierze większe żniwo kresek:)
Dawaj łapkę :) i kiedy masz kolejny termin przypomnij?? Mnie też od rana tak brzuch boli jak nigdy, rzadko się zdarza, że mam takie skurcze :/



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lanvin a to świnia z tej @ . To liczymy na luty :). U mnie wychodzi 23.02.2018 jakby teraz sie udalo. Powodzenia w kolejnym. Ale wykres wzorowo się zapowiadał.
Już nikomu nie można ufać! Nawet tym wykresom! [emoji6] ale rzeczywiście ciekawa jestem jak na końcu wyglądał

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry