reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jak to?????? Przecież to już taka duża ciąża była :( :( :([/QUOTE]
O matko nie wiedziałam o tym masakra bardzo jej współczuję
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczór Dziewczyny [emoji5]️ u mnie dzisiaj 9dc, trzeba pracować nad jakością [emoji6] zrobiliśmy 30km na rowerze, nalapalismy d3, zjedliśmy rybkę z warzywami i wypilismy że sto litrów wody! [emoji4] od jutra odpalam śluz i do roboty! [emoji16]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Siwa bardzo mi przykro z powodu starty. Nie potrafię zrozumieć czego tak się dzieje.
@Flower ogromne gratulacje:) teraz spokojnych 9 miesięcy.
@Paraplu loooo matko to żeś się spiekla.
@miffi ja też mam uczulenie na słońce od kilku lat. :/ kiedyś nie miałam a teraz ma wyskakują mi czerwone swedzace plamy głównie na plecach .

Ja ostatnio nie mam głowy do niczego bo w uk pogoda w końcu się poprawiła i korzystaliśmy z córką z lata heh. Także non stop na dworze.
U mnie dzisiaj 9 dpo. Ogólnie ten cykl jest całkiem inny. Owu wcześniej, całkowity brak objawów ( a może to dobry objaw :d ) a do tego choróbsko mnie bierze. Kaszel męczy i katar się zaczyna ehhhhhhhhhhhhhhhhhh.
Ale mnie zszokowalyscie z mamą ginekolog. Masakra jakaś.



Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ponoć wody Jej się saczyly, a to bardzo niebezpieczne i niestety dość często tak się kończy...:/1

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi w pierwszej ciąży tez sie zaczęły sączyć wody i dobrze ze pojechałam do szpitala bo dostałam skurczy [emoji22]i stamtąd przewieźli mnie szybko karetka do innego specjalistycznego szpitala, to było coś strasznego byłam w 24 tc dali mi antybiotyki na rozwój płuc i coś jeszcze na infekcje.. na szczęście dobrze sie skończyło. Ale swoje przeżyłam ☹️☹️ biedna ta dziewczyna na prawdę [emoji22]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
No niewyobrażam sobie tego strachu a później bólu po stracie...ahhh

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja cały weekend w rozjazdach i w wolnej chwili Was podczytywalam. Dobrze że jakoś dużo nie było pewnie każda korzystała z przepięknej pogody.

Straszne z mama ginekolog to takie nie sprawiedliwe- połowa ciąży masakra.

Ja melduję że równe 14 dni od owulacji przyszla @. W końcu się skończył 79 dniowe cykl. Uff...
@Lanvin kolejna @ 3.07.
Temperatura fajnie Ci pokazuje wszystko :) już zmieniłam datę :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paraplu, a zel z aloesu masz? U nas zawsze najlepiej pomaga, moj m jak zapomni sunscreenu polozyc to sie tym ratuje, on na zewnątrz duzo pracuje wiec generalnie wyglada jak meksyk[emoji849]
Ja dla corci mam 60 SPF, ale to jednorazowe posmarowanie nie wystarczy, co 2/3h trzeba powtarzać.

Co do Mamaginekolog nie mam slow.
Siedzi mi to w głowie cały dzien, nie wiem.. nie umiem sobie wyobrazić co ona przechodzi teraz. Dramat


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry