reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzien dobry moje kochane ... ostatnio cos czasu brakuje na pisanie ale staram sie intensywnie o zmiane tego. :-)
@Flower gratuluje dwoch kreseczek słońce i życzę spokojnej ciazy.
@siwa Wspolczuje straty to niesprawiedliwe bardzo ze tak sie dzieje ze kobiety ktore mogly by byc wspanialymi matkami traca swoje dzieci a w patologiach zachodza w ciążę na zawolanie praktycznie ivwszyatko jest ok ...czesto o tym mysle i zastanawiam sie wtedy jakie stanowisko w tym wszystkim zajmuje BÒG bo skoro jest i nas kocha to dlaczego dobry czlowiek musi zaznawac nie raz tyle bólu.
@marc niedawno pisałaś o swoim M wiesz ja co do ludzi ktorzy nadużywaja alkoholu mam takie zdanie ze jesli nie znaja umiaru i jesli w du... maja zdanie innych a tym bardziej bliskiej osoby to to nie ma sensu i należało by rozwarzyc wyjacie z takiej sytuacji a najlepiej taka osobe postawic pod ścianą i dac jej jasno do zrozumienia ze albo sie zmieni albo to koniec nie.można siedziec patrzec i udawac ze nic złego sie nie dzieje ...
U mnie dzis juz 24dc/28 do wstretnej @@@@ jeszcze 4 dni ale czuje ze pewnie i tak przyjdzie ta wredota podobno kobieta w ciazy ma jakoes przeczucia ze w niej jest a ja mam przeczucie ze i tym razem sie nie udalo ale nie poddam.sie
Trzymam kciuki przez te 4 dni! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry moje kochane ... ostatnio cos czasu brakuje na pisanie ale staram sie intensywnie o zmiane tego. :-)
@Flower gratuluje dwoch kreseczek słońce i życzę spokojnej ciazy.
@siwa Wspolczuje straty to niesprawiedliwe bardzo ze tak sie dzieje ze kobiety ktore mogly by byc wspanialymi matkami traca swoje dzieci a w patologiach zachodza w ciążę na zawolanie praktycznie ivwszyatko jest ok ...czesto o tym mysle i zastanawiam sie wtedy jakie stanowisko w tym wszystkim zajmuje BÒG bo skoro jest i nas kocha to dlaczego dobry czlowiek musi zaznawac nie raz tyle bólu.
@marc niedawno pisałaś o swoim M wiesz ja co do ludzi ktorzy nadużywaja alkoholu mam takie zdanie ze jesli nie znaja umiaru i jesli w du... maja zdanie innych a tym bardziej bliskiej osoby to to nie ma sensu i należało by rozwarzyc wyjacie z takiej sytuacji a najlepiej taka osobe postawic pod ścianą i dac jej jasno do zrozumienia ze albo sie zmieni albo to koniec nie.można siedziec patrzec i udawac ze nic złego sie nie dzieje ...
U mnie dzis juz 24dc/28 do wstretnej @@@@ jeszcze 4 dni ale czuje ze pewnie i tak przyjdzie ta wredota podobno kobieta w ciazy ma jakoes przeczucia ze w niej jest a ja mam przeczucie ze i tym razem sie nie udalo ale nie poddam.sie
Ja tez mialam ostatnio przeczucie. Nawet poglaskalam brzuch w dniu domniemanej implantacji hehe. Głowa płata figle. Dopóki nie będzie 2 kresek to nie ma się co nakręca c
@marc robiłaś dzisiaj test??
 
U mnie tez nieciekawie. Bylam na monitoringu, w piatek mialam zastrzyk z pregnylu. W niedziele przestal mnie jajnik naparzac wiec myslalam ze pecherzyk pekl... dzis lekarz mowi ze jest cialko zolte ale ma 3cm wiec jest zbyt duze a do tego zbyt okragle. I on uwaza ze pecherzyk nie pekl. Co ja mam robic? Endo, zrosty a teraz jeszcze pecherzyki nie pekaja?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie 15 dc i działamy [emoji3] dzisiaj mężusia nie ma, ale wraca jutro to jeszcze podziałamy, bo temperatura nisko. A w środę idę podejrzeć jak u mnie to wygląda [emoji848] jestem ciekawa czy coś tam w ogóle urosło, ale jak z czterech u @kotek87 nici to ja już naprawdę myślę o ciąży w kategorii cudu [emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry