reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzien dobry dziewczyny, nie nadrobie Was niestety :(
U nas super, Natanielek ma dwa zabki, jeden wyszedl we wtorek a drugi w sobote, tan drugi wyszedl bez placzu, ale jak szedl pierwszy to byla masakra, wyl jakby go ze skory obdzierali :( myslalam, ze serce mi peknie :( ale idzie trzeci zabek, cos mi sie zdaje :D pogoda piekna, wiec duzo siedzimy na dworze :) dzis ma dojsc ubranko malego na chrzciny, my mamy juz wszystko kupione, tylko ja buty musze kupic :) mialam ostre starcia z tesciowa, dzialo sie, ale widocznie bylo to potrzebne, bo przestala nam sie wtracac do wychowania dziecka i jest jak byc powinno, warto czasami powiedziec co sie mysli...ogolnie to nadal sie gondolujemy, poki nam sie miesci, cwaniak rwie sie do siadania, ale mu za duzo nie pozwalamy, mysli, ze jak ma dwa zęby to jest duzy i dorosly i wolno mu wiecej :D
Super :) a co do tesciowej. Naprawde trzeba czasem kawe na lawe wywalic i oczy soe otwieraja. Zyjcie tak jak Wy chcecie. :) ja dzisiaj byłam byłam piekarni i za mną stałą kobieta z synkiem ok 1,5 roku. Był taki grzeczny i śliczny. Od razu sobie pomyślałam, ze zaraz będę miała takiego synka cudnego. A Ty Kochana daj nacieszyć oczy i wrzuć tu fotkę dla cioteczek :*
 
reklama
Nie mam [emoji31] wszystkie sklepy mam w moim miescie dzisiaj zamkniete [emoji30]
W zyciu sie tak nie poparzylam na sloncu [emoji17]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Ja też wczoraj byliśmy z mężem na rybkach na pomoście było tak przyjemnie wiał fajny wiaterek, rybki brały.No i szast prast oboje tak się spieklismy nie wiadomo kiedy ze masakra [emoji23]. Cały czas się smaruję balsamem po opalaniu ,ale piecze i tak [emoji53].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super :) a co do tesciowej. Naprawde trzeba czasem kawe na lawe wywalic i oczy soe otwieraja. Zyjcie tak jak Wy chcecie. :) ja dzisiaj byłam byłam piekarni i za mną stałą kobieta z synkiem ok 1,5 roku. Był taki grzeczny i śliczny. Od razu sobie pomyślałam, ze zaraz będę miała takiego synka cudnego. A Ty Kochana daj nacieszyć oczy i wrzuć tu fotkę dla cioteczek :*
no ja sobie nie pozwole wiec sie dzialo :D zaraz jakies foto wyskrobie, bo tyle ich mam :D
20170526-181424.jpg
 
Dzien dobry dziewczyny, nie nadrobie Was niestety :(
U nas super, Natanielek ma dwa zabki, jeden wyszedl we wtorek a drugi w sobote, tan drugi wyszedl bez placzu, ale jak szedl pierwszy to byla masakra, wyl jakby go ze skory obdzierali :( myslalam, ze serce mi peknie :( ale idzie trzeci zabek, cos mi sie zdaje :D pogoda piekna, wiec duzo siedzimy na dworze :) dzis ma dojsc ubranko malego na chrzciny, my mamy juz wszystko kupione, tylko ja buty musze kupic :) mialam ostre starcia z tesciowa, dzialo sie, ale widocznie bylo to potrzebne, bo przestala nam sie wtracac do wychowania dziecka i jest jak byc powinno, warto czasami powiedziec co sie mysli...ogolnie to nadal sie gondolujemy, poki nam sie miesci, cwaniak rwie sie do siadania, ale mu za duzo nie pozwalamy, mysli, ze jak ma dwa zęby to jest duzy i dorosly i wolno mu wiecej :D
[emoji23] [emoji23] [emoji23] dobre z tym byciem dorosłym [emoji14] pokaż mu ile Ty masz zębów, może się uspokoi [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry