reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny:)Ja po pierwszym monitoringu z CLO.. 12 dc dziś. Pecherzyki 2 po 16mm ( jeden ładniejszy, regularny dobrze się zapowiadajacy, endometrium 9mm.
I pytanie do dziewczyn, które brały CLO czy jak po pierwszym cyklu się nie udało to kolejny cykl mialyscie monitorowany? Mi powiedziała że jeśli się nie uda to przyszły cykl tak samo wszystko jak ten ( tabletki, w tych samych dniach teoretyczna owulka )tylko bez monitoringu i najwyżej 3 znowu monitorowany chyba, że teraz by nie pekly no to zastrzyk.
A jak mój się dowiedział, że dwa pecherzyki to się ucieszył i mowi że super jak będą blizniaki ahahah ja już taka szczęśliwa bym nie była chyba :rofl:
 
reklama
No to już po. Pęcherzyk 2,24 miał, endometrium 9 mm. Wszystko więc super. Oby tylko teraz szybko pękł i oby się pięknie zapłodnił i zagnieździł.
Lekarz niefajny no ale cóż mojego nie było a ten jest podobno dupek ale ekspert. Tym razem nawet nie było iui tak nieprzyjemne jak pierwsze. Poczułam tylko jak mnie normalnie rozpiera i jakby płyn z żołnierzykami wleciał do samach jajników hehehe...
Teraz leżę plackiem w domu a przede mną najdłuższe 14 dni
To trzymam kciuki

f2wlj44juj75ukos.png
 
Hej dziewczyny zazdroszcze wam tej ochoty na seks u mnie libido zerowe o odkąd się udało to kochalismy się ze dwa razy m trochę marudzi ale nawet dla niego nie mogę się przemoc.
Dziś się trochę zdenerwowalam bo okazało się ze mogą mnie nie puścić na urlop bo zaraz potem pójdę na zwolnienie a chce jeszcze po pracować trochę i urlop wypoczynkowy tez wykorzystać na zwolnieniu nie rusze się za bardzo a tak chciałam na parę dni gdzieś wyskoczyć odpocząć no i w klasie mojego synka dwoje dzieci choruje na polpasiec trochę się przestraszylsm ze jak mój złapie czy to nie będzie dla mnie niebezpieczne orientujecie się może jak to jest w ciąży w razie czego?
 
Trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Nie było czasu na kocyki [emoji23] wypinka przy drzewie [emoji23] ale ja też byłam 30kg lżejsza [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
My też nie mieliśmy kocyka, ale położyłam się na "trawie" w lesiie raz bo mieliśmy nad morzem przyczepe ze znajomymi i nie było jakk :o [emoji14]
To do lasku i na meszek w nocy, a tu deszcz zaczął lać...
Rano wstałam a znajoma: co Ty masz tyle smieeci, galazek we wlosach?
To wykrecilam się siusianieem :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak piszecie o sexie ma trawie aż mi ślina cieknie. W wannie nie możliwe bo mamy prysznic a tam mało miejsca. Ale las? Jak mnie ktoś zobaczy?? Jestem osobą wstydliwa [emoji43] mój musiał się namęczyć żeby zobaczyć mnie nago [emoji33] chyba spróbuję na plaży ma wakacjach. Jeny już nie mogę się doczekać[emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry