reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Marc sikalas ???????


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk


Taaa, ale test o czułości 25 i jedna kreska. Wiedziałam, ze nic z tego :-(
Nigdy to nie nastąpi :-(
 
reklama
Jak piszecie o sexie ma trawie aż mi ślina cieknie. W wannie nie możliwe bo mamy prysznic a tam mało miejsca. Ale las? Jak mnie ktoś zobaczy?? Jestem osobą wstydliwa [emoji43] mój musiał się namęczyć żeby zobaczyć mnie nago [emoji33] chyba spróbuję na plaży ma wakacjach. Jeny już nie mogę się doczekać[emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
My w lesie chyba o 24, zero ludzi tylko ciemno jaak cholera [emoji14]
Wypróbuj najpierw krzyk hehehe, naprawdę fajna sprawa :) a też kiedyś się tego wstydzilam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny zazdroszcze wam tej ochoty na seks u mnie libido zerowe o odkąd się udało to kochalismy się ze dwa razy m trochę marudzi ale nawet dla niego nie mogę się przemoc.
Dziś się trochę zdenerwowalam bo okazało się ze mogą mnie nie puścić na urlop bo zaraz potem pójdę na zwolnienie a chce jeszcze po pracować trochę i urlop wypoczynkowy tez wykorzystać na zwolnieniu nie rusze się za bardzo a tak chciałam na parę dni gdzieś wyskoczyć odpocząć no i w klasie mojego synka dwoje dzieci choruje na polpasiec trochę się przestraszylsm ze jak mój złapie czy to nie będzie dla mnie niebezpieczne orientujecie się może jak to jest w ciąży w razie czego?
Polpasiec jest groźny w ciąży niestety... moja mama miała.jak bratowa była w ciąży... wszytko z dzieckiem ok, ale.ryzyko jest. Nie chcę Cię straszyć, broń losie! Ale lepiej się skonsultuj, takie choroby zawsze niosą ryzyko niestety... Ale nie martw się na zapas kochana.
Nie moge Was dzis czytac :( ja od, uwaga, 6 grudnia posucha ;(
[emoji33] [emoji33]

A my się relaksujemy nad Wisłą [emoji7]
1496085286-aaaaaa.jpeg


cbpregz2ljqjsg03.png
 
IMG_20170529_211211_667.JPG
Cześć dziewczyny. Wiem że dawno mnie tu nie było bo straciłam natchnienie. Pozatym codziennie w pracy, obowiązki w domu i każda wolną chwilę poswiecalam córce. Wpadlam tu do was bo 2.06 mam mieć okres a że się staramy to z ciekawości zrobiłam test. Wysyłam zdjęcie bo zaraz oszaleje. Nie wiem czy coś widzę czy nie.:eek:
 

Załączniki

  • IMG_20170529_211211_667.JPG
    IMG_20170529_211211_667.JPG
    356,4 KB · Wyświetleń: 632
Zobacz załącznik 808499 Cześć dziewczyny. Wiem że dawno mnie tu nie było bo straciłam natchnienie. Pozatym codziennie w pracy, obowiązki w domu i każda wolną chwilę poswiecalam córce. Wpadlam tu do was bo 2.06 mam mieć okres a że się staramy to z ciekawości zrobiłam test. Wysyłam zdjęcie bo zaraz oszaleje. Nie wiem czy coś widzę czy nie.:eek:

Są piękne kreseczki! Gratuluje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My w lesie chyba o 24, zero ludzi tylko ciemno jaak cholera [emoji14]
Wypróbuj najpierw krzyk hehehe, naprawdę fajna sprawa :) a też kiedyś się tego wstydzilam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobra spróbuję :-) tylko nawet nie wiem czy umiem

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak piszecie o sexie ma trawie aż mi ślina cieknie. W wannie nie możliwe bo mamy prysznic a tam mało miejsca. Ale las? Jak mnie ktoś zobaczy?? Jestem osobą wstydliwa [emoji43] mój musiał się namęczyć żeby zobaczyć mnie nago [emoji33] chyba spróbuję na plaży ma wakacjach. Jeny już nie mogę się doczekać[emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko na piasek uważaj! Bo jak się poobcieracie to się Wam odechce na dłużej!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry