reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Mmmm nic nie widać , serio ? [emoji25]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk



Serio :-(
 
Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę młodości... Ja jeszcze pięć lata temu szalałam po lasach z pewnym chłopakiem ;) Ale były emocje... Ale nie odważyliśmy się wtedy na poważny związek, tym bardziej, że on był 9 lat młodszy... I dobrze, bo mamy co wspominać z dziwnym wyrazem twarzy :D zresztą mamy ze sobą kontakt do dziś, ale tylko smsowy, bo nie zaryzykuję spotkania ;)

Na takie szaleństwa nigdy się nie jest za starym ;)
 
Zobacz załącznik 808499 Cześć dziewczyny. Wiem że dawno mnie tu nie było bo straciłam natchnienie. Pozatym codziennie w pracy, obowiązki w domu i każda wolną chwilę poswiecalam córce. Wpadlam tu do was bo 2.06 mam mieć okres a że się staramy to z ciekawości zrobiłam test. Wysyłam zdjęcie bo zaraz oszaleje. Nie wiem czy coś widzę czy nie.:eek:
Piękna krecha.&&&*
 
@Emzilka a no widzisz. ja to czasem coś palnę, wybacz :) to nawet jak się nie da już do porodu to Twój men na pewno to rozumie.

Kiedyś był taki odcinek Dr House'a, babka jak wiadomo tajemnicze objawy, cały odcinek nie wiadomo o co chodzi, a na końcu się okazało, że kleszcz jej wlazł do środka i siedział tam! także z tymi lasami to uważajta ;D
 
Ja już w hotelu, dzieci buszuja po pokojach a ja siedzę i bardzo mnie brzuch boli, zrobił się taki spiety i boli :/

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry