reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Na okres to pewnie przyjdzie mi poczekać ... Luxia robiłaś potem jakieś badania ? Gin coś zlecał ? cytologię od nowa czy coś ?
 
Na okres to pewnie przyjdzie mi poczekać ... Luxia robiłaś potem jakieś badania ? Gin coś zlecał ? cytologię od nowa czy coś ?
nie tylko tsh kazal zrobic i byla wtedy w normie, nic poza tym, on mowil, ze po pierwszej stracie niby nie ma co badac...zaluje, ze jednak go nie posluchalam i nie zrobilam serii badan, ale czasu nie cofne
 
nie tylko tsh kazal zrobic i byla wtedy w normie, nic poza tym, on mowil, ze po pierwszej stracie niby nie ma co badac...zaluje, ze jednak go nie posluchalam i nie zrobilam serii badan, ale czasu nie cofne

Już teraz nic się nie da zrobić. A jak teraz tsh? Będziesz robiła jeszcze raz ? Bo zdaje się, że nie tak dawno robiłaś
 
Cześć dziewczyny! Dołączam się do Was, bo na pewno przyda mi się Wasze wsparcie, choćby z doskoku i doraźnie - bo przyznam, że jestem w tym momencie dość aktywna zawodowo i wiecznie mi na wszystko czasu brakuje, więc zaglądanie na forum pewnie mi będzie wychodziło tak, że czasem wyjdzie, czasem nie.

W tym roku stukną mi 32 lata, mam ukochanego dwulatka przy sobie i dwa aniołki w niebie. Staramy się teraz o rodzeństwo. Trzymajcie kciuki!
 
Cześć dziewczyny! Dołączam się do Was, bo na pewno przyda mi się Wasze wsparcie, choćby z doskoku i doraźnie - bo przyznam, że jestem w tym momencie dość aktywna zawodowo i wiecznie mi na wszystko czasu brakuje, więc zaglądanie na forum pewnie mi będzie wychodziło tak, że czasem wyjdzie, czasem nie.

W tym roku stukną mi 32 lata, mam ukochanego dwulatka przy sobie i dwa aniołki w niebie. Staramy się teraz o rodzeństwo. Trzymajcie kciuki!
trzymamy i wspolczuje straty
 
Ja jeszcze wyników nie odebralam dopiero jutro zastanawiam się kiedy dostanie pierwsza @ zawsze miałam 30-tego może teraz tez do mnie tak zawitał od dwóch dni czuje kulcie w jajnikach zwykle miałam przed@
 
reklama
Do góry