reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Jaka u was cena hsg?? Ja jak sprawdzałam na necie to tak 600zl

Tak mniej więcej, ale prywatnie robią tylko to sono czyli pod usg, a nie rtg

@Martaldz poczekaj do 17 dnia, może akurat wystąpi :) a kilka dni nie zbawi [emoji14] po odstawieniu do 10dni powinna być @

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No wiesz co, kto jak kto, ale żebyś Ty dawała nadzieję na samoistną owu?! [emoji6]
 
Jak dobrze że pada jeju serio nie mam dziś na nic siły a na pewno nie na podlewanie. Już świruję przed jutrzejszym sprawdzeniem czy pęcherzyk pękł..
 
Witam się i ja, dwa dni w pracy, jutro wolne. Jakaś zmęczona jestem, spać mi się chce, masakra jakaś. Działamy w ogrodzie i korzystamy z pogody.
 
Witam, witam:) mam stresa przed jutrzejszą wizytą... [emoji40]U mnie przeszla niedawno burza i teraz jest tak fajnie [emoji4]spac mi się chce...

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O masakra jakaś dopiero wujezdAmy z łodzi przed nami przy dobrych wiatrach 4,5 godziny drogi przed nami :/
Zrobiłam dziś już 10km i znowu padam na twarz

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przemeczaj się ;).
@Spark piękne stopki. A przed usg chciałam napisać zrbys zjadła cos słodkiego, ale juz doczytalam ze to nie działa u was.
@komareczka a ty nie mialas miec dzisiaj wizyty??
 
reklama
Do góry