reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jak u Was pogoda? U mnie od czterech godzin nie ma prądu. Była burza i wyłączyli albo awaria. Śmiejemy się z mężem, że będziemy musieli ze sobą rozmawiać jak nie włączą [emoji23]
Dzisiaj jeszcze działamy, ale temperatura w górze, więc już pewnie po owu. Teraz czekanie...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak u Was pogoda? U mnie od czterech godzin nie ma prądu. Była burza i wyłączyli albo awaria. Śmiejemy się z mężem, że będziemy musieli ze sobą rozmawiać jak nie włączą [emoji23]
Dzisiaj jeszcze działamy, ale temperatura w górze, więc już pewnie po owu. Teraz czekanie...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Brak prądu sprzyja prokreacji :D wystarczy zerknac kilka pokoleń wstecz, prądu nie było, wiec się kładli wcześnie i po 10 dzieci mieli heh.. U mnie nadciąga gigaburza [emoji298][emoji298][emoji297][emoji299]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
[quote uid=69662 name="marc" post=15259985]No wlasnie... nawet Siwiec... tez to czytałam dzisiaj[/QUOTE]<br />Ja tez. I Żmuda-Trzebiatowska i Guzik itd...<br /><br />Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
No o Guzik wiedziałam, o Żmudzie nie...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas od rana była piękna pogoda. Potem zrobiło się ciemno i burza. Jak ja się boję [emoji33] wczoraj wróciłam z pracy o 22 to też prądu nie miałam. Dziś dopiero o 9 rano włączyli.

Dziewczyny na każdą z nas przyjdzie pora. Nie martwcie się

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pięknie stopki, och [emoji7] [emoji7]
Jezu, jaki wysyp... Ja nie śledzę, ale nerwica się odezwała... poza tym koleś z którym się kiedyś spotkałam będzie miał syna. Ech...

Jak ja marzę o burzy [emoji7] U nas taka duchota że.Nic tylko nago chodzić...[emoji16]

A ja mam dzisiaj zjazd psychiczny... według wszystkich apek płodne miały zacząć się dzisiaj, więc mieliśmy działać... A z rana temp o 0,4 w górę [emoji24] wyć mi się chce, cały cykl szlag trafił... jedyne co, to nadzieja ze to z innych przyczyn a nie owu. Ale na co ja liczę... kutfa! [emoji24]

Widzę że genelralnie wszytko u nas nie tak... jakieś fatum nas dopadło czy co...

cbpregz2ljqjsg03.png
 
K znow mnie wkurwil jak jasna chole*a i rycze bo jest emocjonalnym idiota.
Wedlug niego moje odejscie z forum i grup to zlote rozwiazanie na wszystko. Nagle wszystko bedzie cacy i cudownie, nagle odnajde sie w Holandii a platki roz zaczna spadac z nieba, urodzi sie jednorozec i wszycy beda zyli dlugo i szczesliwie.
No ku*wa ile mozna szukac znajomych?! Jestem w Holandii 6 lat i nie mam ani jednej, ANI JEDNEJ swojej znajomej! Bez kontaktu internetowego to zostaja mi cztery sciany i pies. Predzej wyladuje w psychiatryku niz i mi pomoze no ale on ku*wa wie, ze magicznie po odinstalowaniu facebooka w telefonie wszystko bedzie tak pieknie, ze nic tylko rzygac tecza.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jezuuuuu dziewczyny też dziś takie śpiące jesteście? Ja zasnęłam przed 20:00 teraz się przebudziłam zjem budyń bo mnie naszła ochota i idę spać dalej
 
Do góry