reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

K znow mnie wkurwil jak jasna chole*a i rycze bo jest emocjonalnym idiota.
Wedlug niego moje odejscie z forum i grup to zlote rozwiazanie na wszystko. Nagle wszystko bedzie cacy i cudownie, nagle odnajde sie w Holandii a platki roz zaczna spadac z nieba, urodzi sie jednorozec i wszycy beda zyli dlugo i szczesliwie.
No ku*wa ile mozna szukac znajomych?! Jestem w Holandii 6 lat i nie mam ani jednej, ANI JEDNEJ swojej znajomej! Bez kontaktu internetowego to zostaja mi cztery sciany i pies. Predzej wyladuje w psychiatryku niz i mi pomoze no ale on ku*wa wie, ze magicznie po odinstalowaniu facebooka w telefonie wszystko bedzie tak pieknie, ze nic tylko rzygac tecza.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Co ma forum do wiatraka? Oni tego nigdy nie zrozumieją kochana. Ty nie masz znajomych w Holandii, a ja nawet w Polsce nie mam ich wielu. Wszyscy gonią za swoimi sprawami. Z najlepszą kumpelą widujemy się raz do roku, bo częściej nie możemy się zgrać... Na co dzień nawet nie mam z kim pogadać jak mój na wyjazdach. Życie. Nie smuć się i zostań z nami na forum [emoji11]


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co ma forum do wiatraka? Oni tego nigdy nie zrozumieją kochana. Ty nie masz znajomych w Holandii, a ja nawet w Polsce nie mam ich wielu. Wszyscy gonią za swoimi sprawami. Z najlepszą kumpelą widujemy się raz do roku, bo częściej nie możemy się zgrać... Na co dzień nawet nie mam z kim pogadać jak mój na wyjazdach. Życie. Nie smuć się i zostań z nami na forum [emoji11]


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas to samo. Ale ja też nie mam czasu. Jedynie weekendy niektóre takie luźne, ale wtedy wolę spędzić czas z rodziną.
 
Oj widzę kiepskie nastroje. U mnie cały dzień pięknie grzało, wschód Pl. Do pracy nie poszłam bo synio chory i do końca tyg z nim w domu. Moze w końcu odpocznę porządnie po malowaniu.
Co do przyjaciół to niestety do najbardziej towarzyskich osób nie należę. Wiec kumpela jedyna dobra jest trochę daleko tylko tel. A u siebie czas spędzam w domku z syniem.

f2wlj44juj75ukos.png
 
Dziewczyny macie problem w wagrami??
Właśnie zrobiłam sobie maseczkę;
1łyżeczka żelatyny
2łyżki mleka
Wymieszać. Włożyć na 15 sekund do mikrofali. Nałożyć na oczyszczona twarz.
Jak wyschnie poprostu ściągnąć. Trochę boli ale czego się nie robi aby mieć ładna twarz. Teraz mam gładka jak pupa niemowlęcia ;-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu coś temu twojemu samcowi odwalilo chyba.... dziewczyny mają rację. Ja tutaj mam 1, JEDNĄ kumpele, reszta w rozjazdach po.Polsce i świecie. Jedyna opcja to Internet... poza tym, gdybyś nie robiła nic innego tylko siedziała na forum. Serio!? Gdyby wiedział jak się tutaj wspieramy i jakiego kopa to daje, to nie gadalby głupot. Robisz remont, kombinujesz w kierunku zmiany życia, pracy... chyba mu jakieś klapki na oczy zaszły, przecież dla żadnej z nas.życie nie kończy się na forum...

@oczekiwanie
1496177424-aaaaaa.png


Mi to aż się bzykac odechcialo z tego wszystkiego... poza tym nażarłam się pyz z mięsem... teraz chociaż mogę sobie poświrować ze w ciąży jestem, tak mnie wydęło[emoji23]

cbpregz2ljqjsg03.png
 
Dojeżdżamy na miejsce, czuje się źle i marzę tylko o swoim łóżku

Jutro Was przeczytam, i powiem o jeździe bo normalnie w ciągu tych dwóch dni to ja myślałam kilka razy że zawału dostanę!

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny macie problem w wagrami??
Właśnie zrobiłam sobie maseczkę;
1łyżeczka żelatyny
2łyżki mleka
Wymieszać. Włożyć na 15 sekund do mikrofali. Nałożyć na oczyszczona twarz.
Jak wyschnie poprostu ściągnąć. Trochę boli ale czego się nie robi aby mieć ładna twarz. Teraz mam gładka jak pupa niemowlęcia ;-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
O, muszę wypróbować :) mamm na nosie tylko

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tu sie nie ma co zastanawiac tylko trzeba dzialac :-) witam CIĘ w naszych skromnych progach ...
@Emzilka u mnie tez sex przed terminem porodu spowodowal odejscie wód plodowych i skurcze ale za to poród mialam szybki i mało bolesny kiedys gdzies slyszalam o tym ze sperma meska rozpulchnia szyjke macicy i sex przed terminem porodu jest jak najbardziej korzystny lepiej urodzic po sexie i chwili przyjemnosci niz po oxytocynie za dwa dni :-p;-) ;)
U mnie sloneczna piekna pogoda oby juz nie wróciło ochlodzenie ,uwielbiam lato ....:happy::happy2:
Dzis mam 25dc/28 jeszcze 3 sądne dni przede mną ale powiem wam kochane ze ja to rzeczywiscie mam silną wolę i samozaparcie od 3 miesiecy 2 testy leżą mi w szufladzie nie ruszone :-):laugh2::happy2:
Podziwiam twoją silną wolę ja to już tyle monet wydałem na testy [emoji23].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry