reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Bladziutka..ale moze pozytywna :-)
IMG_20170605_045825-1632x1224.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170605_045825-1632x1224.jpg
    IMG_20170605_045825-1632x1224.jpg
    176,7 KB · Wyświetleń: 696
@Sloneczko87 oczywiście że jest :) super! Gratulacje!

Dawać dalej dziewczyny:) [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

@StorAnia jakie piękne te figurki [emoji2][emoji2][emoji2]

A ja od siedze od rana w toalecie taka zestresowana jestem [emoji23][emoji23]

Pogoda paskudna, wiec cos czuję że nieźle zalawie sie dzis w tym lesie [emoji35]



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Carmen24l no właśnie nie wiem. dopiero co skończyłam clortimazol. Upławów też jakoś nie mam. Piecze mnie tylko zaraz po seksach, jakby mi się tam wszystko naobcierało... Eh, nie chcę znów biec do ginekologa ;( byłam w zeszłym tygodniu.
 
@Flower &&&& i uważaj na siebie kochana.
@Sloneczko87 to wcale nie blada kreska tylko super kreska ! Serdecznie ci gratuluje ! ❤❤️
@Spark ciebie kochana to tak bardzo cieszy ten remont no i jeszcze duzo dokladasz tez od siebie wiec nie ma możliwości by efekt końcowy czegokolwiek dotkniętego przez twoje ręce byl inny niż "Woowwww" :happy2::happy::szok:
U mnie dzis zimno i deszczowo pogoda jakos ostatnimi czasy jest strasznie nie stabilna ...jak i zreszta wszystko inne patrzac z boku co się dzieje ile jest napadów terrorystycznych itd można by pomyśleć że naprawdę na.świecie dzieje sie cos niedobrego .
Ktora jeszcze dzis testuje? :happy:
Pozdrawiam.Was dzioluszki i życzę milego dzionka dla każdej i jak najwiecej słoneczka ...
 
HEJ :)

@Sloneczko87 Gratulacje piękne kreseczki :)
@Flower Wszystko będzie dobrze. Nie stresuj się tak. Daj znać po wizycie :)
@StorAnia piękne figurki :)

Dalej trzymam kciuki za testujące :) Dawać dziewczyny sikać :)

U mnie dziś 9 dc i powoli zaczynamy działać. Mój mąż znów na antybiotyku :( ech mam nadzieje, że żołnierzyki nie będą za słabe :(
Ja jak zaczęłam w środę maraton występów córki to dopiero wczoraj skończyłam:p . W środę tańczyła krakowiaka na festiwalu w szkole muzycznej. W czwartek festyn rodzinny w przedszkolu i tez występy. W sobotę odebranie nagrody za wyróżnienie w konkursie plastycznym. Normalnie Malutka codziennie była taka padnięta że usypiała niemalże na stojąco.
Wiecie co ale dałam się wczoraj nabrać ....... Na facebook patrzę ktoś udostępnił konkurs na 5 wejściówek do energylandi w Zatorze. Jak to w takich konkursach trzeba było polubić stronę, udostępnić link i w komentarzu wpisać imię i zaprosić znajomych. No to ja szybko do zrobiłam, bo nie ukrywając marzy mi się tam pojechać. Dziś rano wchodzę a tam ogłoszenie konkursu i co widzę, że wygrałam :) Uchachana od ucha do ucha, proszą mnie o wypełnienie formularza i odesłanie do nich w celu ustalenia tożsamości, ale zanim to zrobiłam coś mnie tknęło, żeby to sprawdzić. Weszłam na oficjalną stronę Energylandi i stamtąd weszłam na facebooka i co się okazało - żadnego konkursu nie było a tamten profil zwyczajnie fałszywy. Normalnie wyłudzają dane osobowe :( Oszuści !!
No się rozpisałam :)
U mnie piękna pogoda - słoneczko od rana :)

Miłego dnia :*
 
@Carmen24l no właśnie nie wiem. dopiero co skończyłam clortimazol. Upławów też jakoś nie mam. Piecze mnie tylko zaraz po seksach, jakby mi się tam wszystko naobcierało... Eh, nie chcę znów biec do ginekologa ;( byłam w zeszłym tygodniu.

Upławy nie zawsze są a infekcja lubi często wracać .. może masz jakiś żel chłodzący do miejsc intymnych?? Sex mógł trochę nawrócić infekcje......


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@Spark, proszę o zmianę.. 12cs kolejna @ 02.07 [emoji27]
A na te bezpłatne badania się moj M nie załapie bo lista juz zamknięta.. źle się ten dzień dla mnie zaczyna [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry