reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A wykres dalej wysoko
 

Załączniki

  • Screenshot_20170605-080617.png
    Screenshot_20170605-080617.png
    56,9 KB · Wyświetleń: 95
Hmmm, u mnie chyba coś nie tak ;) Ale może dopiero 29 lipca dostanę @ skoro od 16 dni się spóźnia :D jak tak jest w tabeli to chyba tak będzie... oby nie :D w środę idę do ginekologa, oby tą cholerę wywołała...
Haha podaj termin jaki myślisz, że może być [emoji14] coś się pomylić musiało :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Flower &&&& i uważaj na siebie kochana.
@Sloneczko87 to wcale nie blada kreska tylko super kreska ! Serdecznie ci gratuluje ! [emoji173][emoji173]️
@Spark ciebie kochana to tak bardzo cieszy ten remont no i jeszcze duzo dokladasz tez od siebie wiec nie ma możliwości by efekt końcowy czegokolwiek dotkniętego przez twoje ręce byl inny niż "Woowwww" :happy2::happy::szok:
U mnie dzis zimno i deszczowo pogoda jakos ostatnimi czasy jest strasznie nie stabilna ...jak i zreszta wszystko inne patrzac z boku co się dzieje ile jest napadów terrorystycznych itd można by pomyśleć że naprawdę na.świecie dzieje sie cos niedobrego .
Ktora jeszcze dzis testuje? :happy:
Pozdrawiam.Was dzioluszki i życzę milego dzionka dla każdej i jak najwiecej słoneczka ...
Mnie nie cieszy żaden remont! [emoji23]
To chyba do @Paraplu ;) :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark, proszę o zmianę.. 12cs kolejna @ 02.07 [emoji27]
A na te bezpłatne badania się moj M nie załapie bo lista juz zamknięta.. źle się ten dzień dla mnie zaczyna [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zmienione :/

Buuu, szybko... a w BB sprawdzaliscie na przykład? Tam czasami też są, tylko dojechać trzeba także nie wiem czyy się opłaca...
Tzn. Dojazd taniej wyjdzie niż badanie, ale czas...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie test bylejaki z allegro zawsze takich używałam i niewiem czy wy to widzicie bo jakieś słabe zdjęcie ale cień jest 2 dni przed @. Ale jeszcze się nie cieszę. Jutro na betę pójdę a dupka jem dalej
1496643683-aaaaaa.jpeg


f2wlj44juj75ukos.png
Widać krechę, ale kup lepsiejszy test na jutro :) Albo betka ..

Ja tu to prehistorycznym dinozaurem zostane
Dorcia nie poddajemy się niunia ....walczymy dalej ..O marzenia zawsze się walczy.
 
Do góry