reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
U mnie test bylejaki z allegro zawsze takich używałam i niewiem czy wy to widzicie bo jakieś słabe zdjęcie ale cień jest 2 dni przed @. Ale jeszcze się nie cieszę. Jutro na betę pójdę a dupka jem dalej
1496643683-aaaaaa.jpeg


f2wlj44juj75ukos.png
widać krechę ;) leć na betę :)
A wykres dalej wysoko
widzisz u mnie były 4 i tez dupa, a temp niestety spada....
@Sloneczko87 gratulacje, to nie bladzioch tylko super krecha, gratulacje :) idziesz na betę?

u mnie 8 dc wczoraj były pierwsze staranka :) wizyta w 11 dc podejrzymy pęcherzyki :)
 
@Spark, proszę o zmianę.. 12cs kolejna @ 02.07 [emoji27]
A na te bezpłatne badania się moj M nie załapie bo lista juz zamknięta.. źle się ten dzień dla mnie zaczyna [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Chyba miałaś lub masz urodzinki, nie jestem w temacie [emoji14]
W każdym razie spełnienia marzeń a w sumie wymarzonej ciąży i nie doluj sie. Wszystko jakoś sie ułoży !!!! [emoji8][emoji8]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Cześć Laski! Wymyśliłam sobie zajęcie żeby tyle nie myśleć... Szukam dla córki mieszkania! Sama myśl spoko, zaczęłam oglądać co jest i już gorzej! W Krakowie na rynku nieruchomości to jest jakieś szaleństwo!! Oferty na rynku wtórnym czasami są tylko 2-3 dni i mieszkanie znika. Szok. I już mi się nie podoba to zajęcie! [emoji6] cały tydzień spotkania, oglądanie... I jeszcze znajomi mówią że za cenę mieszkania w Krakowie można mieć dom na wiosce!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry