reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Czyli cała serie badań już masz [emoji6]
Pewnie, spróbuj jeszcze naturalnie a jeśli nie będzie wychodziło zawsze można tez zmienić klinikę.. osobiście nie wiem co ci doradzić, bo moim jedynym problemem było pco i niski progesteron....
W każdym razie trzymam kciuki i zycze bardzo szybkiego zafasolkowania.


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Dzięki :) Też mam nadzieję, że w końcu zaskoczy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej

@Paraplu gratulacje wielkie. Strasznie ci kibicowalam, w sumie to jak wszystkim ale przez to że gadalas że dupa w tym cyklu to jakoś o tobie myślałam:d No i patrz udało się:) także spokojnych 9 miesięcy:)

@KOTEK działaj działaj:) tylko owocnie proszę

@monia93 trzymam kciuki :)
@sylwkaqu super ze dobrze się czujecie. Zazdroszczę kopniakow :)

U nas działania w toku. Dzisiaj 12 dc ale wczoraj test owu pozytywny. W niedzielę było przytulansko i dzisiaj pewnie też. Zresztą cały tydzień pewnie będzie :d bo kupiliśmy wycieczkę last minute i jutro jedziemy się byczyc na Majorce :d może zmiana klimatu wpłynie na nas pozytywnie hehe .
Także cały dzień ogarniam wszystko . Trzymam kciuki za testujace na dniach :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie to wszystko oki. Za dwa dni zaczynam 20tydzien :) nic się nie dzieje, na szczęście. Miałam podejrzenie cukrzycy, zrobiłam krzywa cukrowa i wyszła w górnych granicach. Mimo wszystko wierzę, że nie wyjdzie między 20-24 tygodniem.
Brzuszek jeszcze mały, mogłabym powiedzieć, że się najadlam :D
A co u Ciebie i Twojego maleństwa?
Bulbasek się odzywala?
Ja 24tydzień, krzywą cukrową będę robiła za tydzień, też mam podjerzenie cukrzycy przez moją IO... ;)
Dzidzia rośnie, dokazuje, wszystko super! :)
U Bulbaska też wszystko dobrze :)
Jej to już 20 tydz. Też, ale leci... :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Carmen24 to nie taki sam początek ;) badań mam całą teczkę, hormony prawidłowe, hsg nie wskazało nic niepokojącego. Jedyny mój mankament to obniżona rezerwa jajnikowa, która jest wyniki dwóch laparoskopii torbieli jajnika plus obecna torbiel. Nasienie ma obniżone niektóre parametry, ale nie jest tragiczne. Aktualnie faszeruje męża witaminkami, w końcu udało mu się też rzucić palenie. Byliśmy w dwóch klinikach leczenia niepłodności, ale ja nie jestem przekonana. Chce jeszcze próbować naturalnie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Owulacje masz normalnie? :) miałaś jakieś monitoringi? 4 lata to już sporo...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie nie mam usg. Ostatnie usg że zdjęciem było na prenatalnych, które wam wysyłałam, jak miałam w 16 tygodniu to mi nie dała :( a teraz mam w poniedziałek, jak tylko da mi zdjęcie, na pewno wam podeślę :) a zdjęcia brzuszka jeszcze nie mam, więc jak zrobię, myślę na dniach to wyślę :) ale za dużego brzuszka nie mam :( :) a przytylo mi się na razie okolo 1kg
Jaa w 19 tyg jeszcze też niewiele, a teraz 24tydz i brzuchol taki że szok! Wszyscy mówią, że w ciągu 5tyg taka zmiana :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

@Paraplu gratulacje wielkie. Strasznie ci kibicowalam, w sumie to jak wszystkim ale przez to że gadalas że dupa w tym cyklu to jakoś o tobie myślałam:d No i patrz udało się:) także spokojnych 9 miesięcy:)

@KOTEK działaj działaj:) tylko owocnie proszę

@monia93 trzymam kciuki :)
@sylwkaqu super ze dobrze się czujecie. Zazdroszczę kopniakow :)

U nas działania w toku. Dzisiaj 12 dc ale wczoraj test owu pozytywny. W niedzielę było przytulansko i dzisiaj pewnie też. Zresztą cały tydzień pewnie będzie :d bo kupiliśmy wycieczkę last minute i jutro jedziemy się byczyc na Majorce :d może zmiana klimatu wpłynie na nas pozytywnie hehe .
Także cały dzień ogarniam wszystko . Trzymam kciuki za testujace na dniach :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale zazdroszczę, Majorka mmm :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj test z wczoraj [emoji33]

1497286371-aaaaaa.jpeg


Do tej pory nie wierze [emoji23]

A no nie napisalam wiecej szczegolow [emoji85]
3 cykl staran
17dc owulka
32dc test [emoji323][emoji322]

Objawow zadnych oprocz zwyklego bolu piersi jak na okres i bolu brzucha jak na okres przez ostatnie pare dni.
A no i bzykac mi sie chcialo po owulce a normalnie w fazie lutealnej seks moze dla mnie nie istniec.
Bylam pewna, ze bedzie negatywny bo w poprzedniej ciazy do nie dosc, ze zagniezdzenie powodowalo mocne skurcze to od razu od niego zaczelam miec mase objawow. A wczoraj taki szok [emoji23]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Gatulacje [emoji1]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry