reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny
Trochę mnie nie było ale w pl miałam urwanie głowy. Teraz już jestem w domu także znowu będę częściej wpadać. Zaraz doczytam co tam u was.

U nas bez zmian na razie. Rozpoczęty 5 cykl staran. Mój gin tak jak chyba większość dał nam rok, a potem będziemy się zastanawiać. Najgorsze jest to że moja torbiel zaczęła rosnąć odkąd nie biorę tabsow. Na szczęście nie dużo ale jednak. No nic zobaczymy może ten cykl okaże się szczęśliwy.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobitki powiedzcie mi, czy castangus obniża prolaktyne??
Powiem w skrócie : moja gin zamiast dać mi receptę to dala mi skierowanie do endokrynologa, a ja mam już naprawdę serdecznie dość.. bo zamiast działać jak jest przyczyna to ja muszę teraz lekarza szukać [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Basia tak castagnus bardzo obniża prolaktyne , możesz spróbować


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Kobitki powiedzcie mi, czy castangus obniża prolaktyne??
Powiem w skrócie : moja gin zamiast dać mi receptę to dala mi skierowanie do endokrynologa, a ja mam już naprawdę serdecznie dość.. bo zamiast działać jak jest przyczyna to ja muszę teraz lekarza szukać [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak nie jest bardzo wysoka to obniży [emoji4].Tylko tyle,ze zajmie to dużej niż standardowy lek.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczynki :) Co słychać ? jak pogoda u Was? Kiedyś tu pisałam,ale to było dawno temu. Teraz mam taki problem bo powinnam mieć dziś lub jutro @. Robiłam test w sobote i dziś ze stężeniem 25mlu/ml ale niestety negatywne. Boli mnie brzuch jak na okres. Z narzeczonym kochaliśmy się w dni płodne i w owulacje. Na dodatek mam taki problem,że jak nie będę w ciąży to zwalniam się z ówczesnej pracy i wyjeżdżam,dlatego wolałabym żeby była to ciąża. No,ale jak nie będzie to trudno się mówi i będziemy się starać znów gdzieś za rok. Miała któraś z Was,że test negatywny się mylił ?Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny A ja dwa dni po owulacj potwierdzonej testami u gina nie byłam bo stwierdziłam że do końca roku damy na luz bez monitoringu bo bym zwariowala.Psychicznie wysiadam to jest przed ostatni cykl z dup.. Ale olej z wiesiolka będę brac dalej i kwas foliowy zastanawiam się kiedy mogę zrobić bete
 
Hej Gosia, zrób beta hcg w laboratorium jak chcesz mieć pewność :)

ZaczarowanaKicia - rozumiem, też czuję się psychicznie zmęczona monitoringami, celowaniem w dni płodne, dbaniem o częstotliwość współżycia... Z drugiej strony, dzięki monitoringowi wiem, kiedy mam tę owulację. Betę zrób w dzień @. Będziesz wtedy wiedziała na czym stoisz :)

Ja dziś byłam na monitoringu, jestem w 11 dc, pęcherzyk rośnie, dostałam pregnyl na pęknięcie, ktòry mam wbić w niedzielę. Może ten cykl będzie sprzyjający...

Wiecie co dziewczyny? Stwierdziłam, że nie kupuję tamponów na ten miesiąc, niech się dzieje co chce [emoji14]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry