reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A śmiałam sie z aptekarki bo przed wczoraj bylam kupic test ciążowy i prosiłam o stężeniu 10 a ona mówi ze się nie zna na tym masakra. I tak kupiłam o stężeniu 25. Jeszcze mam test z Rossmana o stężeniu 25 strumieniowy i zrobię go za kilka dni jezeli @ nie przyjdzie.
 
Witam dziewczynki :) Co słychać ? jak pogoda u Was? Kiedyś tu pisałam,ale to było dawno temu. Teraz mam taki problem bo powinnam mieć dziś lub jutro @. Robiłam test w sobote i dziś ze stężeniem 25mlu/ml ale niestety negatywne. Boli mnie brzuch jak na okres. Z narzeczonym kochaliśmy się w dni płodne i w owulacje. Na dodatek mam taki problem,że jak nie będę w ciąży to zwalniam się z ówczesnej pracy i wyjeżdżam,dlatego wolałabym żeby była to ciąża. No,ale jak nie będzie to trudno się mówi i będziemy się starać znów gdzieś za rok. Miała któraś z Was,że test negatywny się mylił ?Pozdrawiam
Gosiu zaczekaj chociaz wiem ze to trudne jeszcze ze 2 dni i powtorz test ciazowy. Wiem jak to jest sama nieraz testowalam przed terminem. W moim przypadku negatyw nigdy nie przeszedl w pozytyw.
 
Cisza tu straszna. Ja czekam na wizyte w poniedzialek. To bedzie 5t i 3 dz od @. Mam nadzieję ze cos bedzie widać a moim marzeniem jest zobaczyc zarodeczek bo wiem ze na serduszko za wczesnie... Bo jesli nie bedzie zarodka jeszcze widac to znow bedzie stres czy nie powtorzy sie historia sprzed 5 lat z pustym jajem.
A tak w ogole to powiedzcie mi co wy basz wasi lekarze mowia o farbowaniu wlosow? Jestem umowiona na za tydzień na rozjasnianie- pasemka na folie i sama nie wiem. Oczywiście zapytam co moj gin na to. W pierwszej ciazy farbowalqm wlosy ale to juz gdzies w 4 miesiacu. Rozne sa opinie ale najczesciej zeby nie farbowac do 12 tyg. Z drugiej strony to dziwne mi sie wydaje... bo czy mie dotykajac skory na prawde to przenika jakos do organizmu... szkoda ze nie ma konkrentych badan na ten temat.
 
reklama
Cisza tu straszna. Ja czekam na wizyte w poniedzialek. To bedzie 5t i 3 dz od @. Mam nadzieję ze cos bedzie widać a moim marzeniem jest zobaczyc zarodeczek bo wiem ze na serduszko za wczesnie... Bo jesli nie bedzie zarodka jeszcze widac to znow bedzie stres czy nie powtorzy sie historia sprzed 5 lat z pustym jajem.
A tak w ogole to powiedzcie mi co wy basz wasi lekarze mowia o farbowaniu wlosow? Jestem umowiona na za tydzień na rozjasnianie- pasemka na folie i sama nie wiem. Oczywiście zapytam co moj gin na to. W pierwszej ciazy farbowalqm wlosy ale to juz gdzies w 4 miesiacu. Rozne sa opinie ale najczesciej zeby nie farbowac do 12 tyg. Z drugiej strony to dziwne mi sie wydaje... bo czy mie dotykajac skory na prawde to przenika jakos do organizmu... szkoda ze nie ma konkrentych badan na ten temat.
Ja w czwartek idę oglądać serduszko[emoji175] to będzie prawie 7 tc ,boję się strasznie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry