reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Gosiaq85 w farbowaniu wlosow nie chodzi o kontakt ze skora a o wdychanie oparow.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No wlasnie roznie piszą, ale to tym bardziej wydaje mi sie malo prawdopodobne. Farbuje wlosy w duzym salonie z klimatyzacją i tak na prawde nigdy nie czulam farby ktora mam na glowie. Co innego np gdy sama sobie lub mamie farbowalam wlosy w domu farba.
 
reklama
Ja w czwartek idę oglądać serduszko[emoji175] to będzie prawie 7 tc ,boję się strasznie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
A masz jakies objawy ciazy? Mnie od paru tyg bola piersi , apogeum bolu bylo mniej wiecej kiedy powinnam dostac @. Teraz zdecydowanie mniej mam nadzieje ze to nie jest zla wrozba. Ogolnie to sie troche martwie bo odczuwam delikatny bol krzyza jakby nacisk. Nie jest to nawet taki typowy bol ale po prostu czuje ze cos tam jest nie tak jak normalnie. Moze to i ze strachu też doszukuje sie wszystkiego we wszystkim no ale juz tak niestety mam.
 
A masz jakies objawy ciazy? Mnie od paru tyg bola piersi , apogeum bolu bylo mniej wiecej kiedy powinnam dostac @. Teraz zdecydowanie mniej mam nadzieje ze to nie jest zla wrozba. Ogolnie to sie troche martwie bo odczuwam delikatny bol krzyza jakby nacisk. Nie jest to nawet taki typowy bol ale po prostu czuje ze cos tam jest nie tak jak normalnie. Moze to i ze strachu też doszukuje sie wszystkiego we wszystkim no ale juz tak niestety mam.
Nie wiele właśnie [emoji22].Tylko piersi bolą przy dotyku i są powiększone.Do toalety to i bez ciąży biegałam, a teraz pije naj mniej butelkę wody dziennie.Mdlosci nie mam, ani zachcianek.Wsumie czuje się jak przed ciążą.Czasami jak za dużo chodzę to brzuch zaboli, albo dół pleców i tyle.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiele właśnie [emoji22].Tylko piersi bolą przy dotyku i są powiększone.Do toalety to i bez ciąży biegałam, a teraz pije naj mniej butelkę wody dziennie.Mdlosci nie mam, ani zachcianek.Wsumie czuje się jak przed ciążą.Czasami jak za dużo chodzę to brzuch zaboli, albo dół pleców i tyle.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
To właściwie wszystko tak samo jak u mnie ☺ A do toalety też zawsze czesto chodzilam a teraz czesciej przez te upaly pije duzo wody. W nocy wstaje kilka razy...
 
To właściwie wszystko tak samo jak u mnie [emoji5] A do toalety też zawsze czesto chodzilam a teraz czesciej przez te upaly pije duzo wody. W nocy wstaje kilka razy...
Troszkę gorzej sypiam jeszcze,ale nie wiem czy to ciąża czy stres na to wpływa.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam ,

Cisza tu.
Gratuluję nowych kreseczek :) dziewczyny nie stresować się;) wszystko będzie dobrze i już niedługo będziecie oglądać śliczne serduszka.
@Gosiaq85 ja farbowalam włosy na pewno tuż przed porodem. Właśnie nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było wcześniej ale napewno było.

U nas starania pełna para. Aczkolwiek dziwnie w tym cyklu bo testy owu mi nie wychodzą. Albo miałam mega wczesna owulacje albo nie wiem co. Mam nadzieję że to nie znak że owu nie było. Dzisiaj u mnie 14 dc a owu u mnie średnio 10-12 dc. Jeszcze co dziwne zalewa mnie takim wodnistym mlecznobialym sluzem (sory za szczegóły ale pierwszy raz tak mam) .

Chciałabym żeby zaskoczyło w końcu. Ogólnie bardzo sprzyjający jest ten rok dla mnie. Do pełni szczęścia brakuje tylko małej fasoleczki.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje szkraby
12tc3.jpg
 

Załączniki

  • 12tc3.jpg
    12tc3.jpg
    112 KB · Wyświetleń: 511
Do góry