reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Czekam z testem do niedzieli ( trudne to) bo wtedy mija 14 dni od ewentualnego zaplodnienia bo konczyl nam sie urlop i poszalelismy trochę ta niepewność mnie wykancza.
 
reklama
Beny wiec wszystko mozliwe jesli to dopiero 14 dni od zaplodnienia. Trzymam kciuki za 2 kreski :)
Mnie w tej ciazy z zeszlego miesiaca bolaly piersi bardzo dziwnie od kilku dni po zaplodnieniu przez cale kolejne 2 tygodnie kiedy zrobilam pozytywny test az do kilku dni po poronieniu. Bol przypominal ten jaki sie czuje podczas karmienia piersia, przed okresem boli mnie troche inaczej.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jeny jak mnie bola piersi przy miesiaczce.. o matkooooo .. sama sie dotknac nie mogę. Bardziej niz w o erwszej ciazy... to ja nawet ewentualnych oznak ciazy nie rozpoznam. Ale kicha =D

Czemu to tak latwo sie w te ciaze nie zachodzi.
 
Mnie zawsze Bertha motywował a.. Póki nie ma @ jest nadzieja.

U mnie nadal cisza. Z kolejnym testem czekam do przyszłego tygodnia. A jak znowu bedzie taki dziwny to jade od razu do szpitala na EPU (early pregnany unit) . Zeby sprawdzili co sie dzieje. W Irlandii do 12 tyg. Nie uznają ciąży. I zazwyczaj nie ratują jeśli cos sie dzieje. Chyba ze ktoś ma juz historie poronna jak ja.

Ania my od 10 lat tez sie nie zabezpieczamy. I nic. Omijalismy tylko owulację przed konkretnymi starania mi.
 
O jeny jak mnie bola piersi przy miesiaczce.. o matkooooo .. sama sie dotknac nie mogę. Bardziej niz w o erwszej ciazy... to ja nawet ewentualnych oznak ciazy nie rozpoznam. Ale kicha =D

Czemu to tak latwo sie w te ciaze nie zachodzi.
Ja wychodze z założenia ze jak ktoś chce to ma pod gore.. A jak ktoś nie chce to wpadki.. :/ niesprawiedliwe
 
No faktycznie jak ktos chce to wychodzi jedna wielka lipa! Ja w tymmiesiącu byłam prawie pewna ze sie uda, bo co moze być nie tak? przeciez trafilismy w te dni, dziecko juz mamy wiec wszystko działa, dzis 26 dzien cyklu ten powinien być 28 a dzis juz lekkie plamienia. wkurzyłam sie naprawde czuje sie zawiedziona oszukana przez zycie i pochlonełam z tej rozpaczy 1,5 czekolady. !!!! wrrrr na testy to ja juz wydałam chyba z 30 funtów bo taka pewna byłam :/
 
No faktycznie jak ktos chce to wychodzi jedna wielka lipa! Ja w tymmiesiącu byłam prawie pewna ze sie uda, bo co moze być nie tak? przeciez trafilismy w te dni, dziecko juz mamy wiec wszystko działa, dzis 26 dzien cyklu ten powinien być 28 a dzis juz lekkie plamienia. wkurzyłam sie naprawde czuje sie zawiedziona oszukana przez zycie i pochlonełam z tej rozpaczy 1,5 czekolady. !!!! wrrrr na testy to ja juz wydałam chyba z 30 funtów bo taka pewna byłam :/

No niestety :( ja w poprzedniej ciąży miałam tak jak by Plamienie.. I dziewczyny mi pisały ze mogło byc zagniezdzenie. I tak właśnie było.
Jesteś z UK? Czy irl północna?
 
reklama
,
,,Poznaj 3 fakty świadczące o tym, że kobiecy orgazm pomaga zajść w ciążę
  • Skurcze w obrębie macicy i pochwy, które występują podczas szczytowania popychają plemniki w kierunku komórki jajowej.
  • Występujące podczas orgazmów skurcze macicy obniżają nieco szyjkę i pozwalają jej „zassać” znacznie więcej nasienia.
  • Kobieca rozkosz powoduje także obniżenie kwaśnego, niesprzyjającego plemnikom odczynu pochwy, tworząc dla nich bardziej przyjazne środowisko."
Dziewczyny tak siedze i czytam artykuly na temat naturalnych wspomagan w zajście w ciążę. Zwracacie uwagę na takie rzeczy?

Nie moge nic znaleźć na temat kobiecego wytrysku a wplywu na zajscie w ciaze. Bo ogolnie orgazm jest postrzegany roznie wiekszosc kobiet uwaza zenarzeczonym ma orgazm, ale go nie ma naprawde.
 
Do góry