reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
,
,,Poznaj 3 fakty świadczące o tym, że kobiecy orgazm pomaga zajść w ciążę
  • Skurcze w obrębie macicy i pochwy, które występują podczas szczytowania popychają plemniki w kierunku komórki jajowej.
  • Występujące podczas orgazmów skurcze macicy obniżają nieco szyjkę i pozwalają jej „zassać” znacznie więcej nasienia.
  • Kobieca rozkosz powoduje także obniżenie kwaśnego, niesprzyjającego plemnikom odczynu pochwy, tworząc dla nich bardziej przyjazne środowisko."
Dziewczyny tak siedze i czytam artykuly na temat naturalnych wspomagan w zajście w ciążę. Zwracacie uwagę na takie rzeczy?

Nie moge nic znaleźć na temat kobiecego wytrysku a wplywu na zajscie w ciaze. Bo ogolnie orgazm jest postrzegany roznie wiekszosc kobiet uwaza zenarzeczonym ma orgazm, ale go nie ma naprawde.


Nigdy nie zwracałam uwagi ale ostatnio tez własnie wyczytałam ze kobiecy orgazm pomaga wiec praktykowalismy, Ja tam zadnego wytrysku nie mam.:p wszystko rozgrywa sie w srodku jest bardziej wilgotno ale bez przesady nie tryskam:D w kazdym razie nakreciłam sie przez to praktykowanie na ciąze jeszcze bardziej i byłam prawie że pewna ze w tym miesiacu bedzie sie cos działo. A no i jeszcze wyczytałąm ze jak sie stara o dziewczynke by tego nie praktykowac bo zwyzajnie w swiecie sie ułatwia jeszcze bardziej chłopcom dobicia do mety.

Fabimama- jeszcze co do plamienia, zauwazyłam krew przy porannym badaniu szyjki było tego sporo i skórcze mam miesiączkowe wiec juz czuje ze to to cholerstwo. w pierwszej cizy nie miałam plamienia za to niewyobrazalny boł jak na miesiaczke chodziłam zgięta w poł i tak mnie rypał brzuch, plecy i nawet boki jakbym siniakami była obłożona. i wiedziałam ze cos na rzeczy jest bo zawsze najpierw odkrecał sie kranik a dopiero pozniej był ból a tutaj tylko był ból i to taki jak na okres zycia dosłownie. chyba bolało kilka dni tak silnie pozniej mniej jeszcze przez miesiac prawie
 
Mieszkam 4 lata, minie w paznierniku, pierwszy rok przepłakany w poduszke teraz juz tylko kilka razy do roku o powrotach z wakacji w polsce.
 
Pozytywny test owulacyjny w 25 dniu cyklu... jak to możliwe?

Mam cykle 36 dniowe. Wcześniej testy wychodziły ledwo z cieniem a dzis zrobiłam jeden bo mi został i o. Możliwa jest owu aż tak pozno?
1504194871-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia podobno owulacyjne wykrywaja tez ciaze :) a czy mozliwa owulacja tak pozno to to zawsze tez jest mozliwe jesli np cykl sie wydluzyl.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Kurcze ale naskrobalyscie

Ja jestem z Irlandi Polnocnej i jakos od poczatku bylo mi tu dobrze... jak tu zawitalismy w 2007 to maly mial rok... maz tylko pracował.. Wybudowalismy dom w pl ..pomieszkalismy w nim 3 lata i powrociliamy znow. Dom sprzedany.. Kasa trzymana dla dzieci a posiadlosc i tak bedziemy miec po moich rodzicach wiec przyleciec zawsze bedzie gdzie, Kupilismy tu dom i konczymy go sami wykanczac..np. Cala lazienke sami ... Nowe plytki. Hydraulika itd. Takie nam wyceny dawali za robocizne ze ...masakra..( naogladalam sie nowych lazienek;) wiec zakasalismy rekawy z mezulem i do dziela a ze mialam tate budowlanca to wiedzialam co z czym sie je i zrobione jest tak jak chce:-p/// zawsze mowilam ze jak Wreszcie Osiadziemy to sie postaramy o 3 no i nadszedł ten czas ale czlek jeszcze by prZedłużal bo to bo tamtooo nieprawdaz:no: ach ta kasa

co do wytrysku..chodzi o wytrysk moczowy w czasie orgazmu?
no takie cos istnieje , to wiem napewno :-D
i fakt nieswiadomie sama pomyslalam o tym ze orgazm moze pomoc w zaffasolkowaniu..doslownie wczoraj o tym pomyslalam hehe

KONWALIJKA nie pisalam ze ide do gin :rolleyes:

Asia slyszalam ze testy owulacyjne wykrywaja ciaze;)
i cykl zawsze moze sie przesunac... a o tym dowiadujemy sie wtedy gdy spoznia sie nam @ hmm


jestem po okresie i strasznie mnie kluja piersi.. zaraz je wyrwe...co jest ehh

SABINKA bardzo mi przykro;((( ale pamietaj..nowy dzien to nowe szanse , nic straconego!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

Kurcze ale naskrobalyscie

Ja jestem z Irlandi Polnocnej i jakos od poczatku bylo mi tu dobrze... jak tu zawitalismy w 2007 to maly mial rok... maz tylko pracował.. Wybudowalismy dom w pl ..pomieszkalismy w nim 3 lata i powrociliamy znow. Dom sprzedany.. Kasa trzymana dla dzieci a posiadlosc i tak bedziemy miec po moich rodzicach wiec przyleciec zawsze bedzie gdzie, Kupilismy tu dom i konczymy go sami wykanczac..np. Cala lazienke sami ... Nowe plytki. Hydraulika itd. Takie nam wyceny dawali za robocizne ze ...masakra..( naogladalam sie nowych lazienek;) wiec zakasalismy rekawy z mezulem i do dziela a ze mialam tate budowlanca to wiedzialam co z czym sie je i zrobione jest tak jak chce:-p/// zawsze mowilam ze jak Wreszcie Osiadziemy to sie postaramy o 3 no i nadszedł ten czas ale czlek jeszcze by prZedłużal bo to bo tamtooo nieprawdaz:no: ach ta kasa

co do wytrysku..chodzi o wytrysk moczowy w czasie orgazmu?
no takie cos istnieje , to wiem napewno :-D
i fakt nieswiadomie sama pomyslalam o tym ze orgazm moze pomoc w zaffasolkowaniu..doslownie wczoraj o tym pomyslalam hehe

KONWALIJKA nie pisalam ze ide do gin :rolleyes:

Asia slyszalam ze testy owulacyjne wykrywaja ciaze;)
i cykl zawsze moze sie przesunac... a o tym dowiadujemy sie wtedy gdy spoznia sie nam @ hmm


jestem po okresie i strasznie mnie kluja piersi.. zaraz je wyrwe...co jest ehh

SABINKA bardzo mi przykro;((( ale pamietaj..nowy dzien to nowe szanse , nic straconego!

Ja jestem z Irlandii ;) a skąd dokładnie jesteś? Często bywamy na północy ;) tam tez mieszkają moi rodzice ;) my w Irlandii juz 11 rok.. Miało byc tylko rok dwa i wracamy.. Ale nie wyobrazam sobie tego :/
 
Do góry