reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej

Kurcze ale naskrobalyscie

Ja jestem z Irlandi Polnocnej i jakos od poczatku bylo mi tu dobrze... jak tu zawitalismy w 2007 to maly mial rok... maz tylko pracował.. Wybudowalismy dom w pl ..pomieszkalismy w nim 3 lata i powrociliamy znow. Dom sprzedany.. Kasa trzymana dla dzieci a posiadlosc i tak bedziemy miec po moich rodzicach wiec przyleciec zawsze bedzie gdzie, Kupilismy tu dom i konczymy go sami wykanczac..np. Cala lazienke sami ... Nowe plytki. Hydraulika itd. Takie nam wyceny dawali za robocizne ze ...masakra..( naogladalam sie nowych lazienek;) wiec zakasalismy rekawy z mezulem i do dziela a ze mialam tate budowlanca to wiedzialam co z czym sie je i zrobione jest tak jak chce:-p/// zawsze mowilam ze jak Wreszcie Osiadziemy to sie postaramy o 3 no i nadszedł ten czas ale czlek jeszcze by prZedłużal bo to bo tamtooo nieprawdaz:no: ach ta kasa

co do wytrysku..chodzi o wytrysk moczowy w czasie orgazmu?
no takie cos istnieje , to wiem napewno :-D
i fakt nieswiadomie sama pomyslalam o tym ze orgazm moze pomoc w zaffasolkowaniu..doslownie wczoraj o tym pomyslalam hehe

KONWALIJKA nie pisalam ze ide do gin :rolleyes:

Asia slyszalam ze testy owulacyjne wykrywaja ciaze;)
i cykl zawsze moze sie przesunac... a o tym dowiadujemy sie wtedy gdy spoznia sie nam @ hmm


jestem po okresie i strasznie mnie kluja piersi.. zaraz je wyrwe...co jest ehh

SABINKA bardzo mi przykro;((( ale pamietaj..nowy dzien to nowe szanse , nic straconego!
Sorki juz poprawilam zle poczytalam:-\
 
Uff=) juz mi lepiej. =D

Bylam dzis u mojej dr endokrynolog. Mam nadal brac bromergon no chyba uda mi sie zajsc w ciaze to. Mam odstawic. Hmmm... super. Wazne ze wykluczony zostal guz w glowie. Sama sie ucieszyla. =) teraz musze sie nanie powaznie wziasc za siebieto bo zaraz nie bede mogla sie na łóżku sama obrócić =D
 
Pozytywny test owulacyjny w 25 dniu cyklu... jak to możliwe?

Mam cykle 36 dniowe. Wcześniej testy wychodziły ledwo z cieniem a dzis zrobiłam jeden bo mi został i o. Możliwa jest owu aż tak pozno?
1504194871-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jest możliwa owu w 25dc... ja zaszlam z owu w 22dc

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Halo halo pamięta mnie tu ktoś jeszcze?[emoji2]
Widzę dużo nowych dziewczyn. Witam witam[emoji2] i zabieram się za lekturę kilkumiesięczną[emoji3]

Napisane na N958St w aplikacji Forum BabyBoom

@Niusia21 witaj. Napisz coś o sobie[emoji2]

Miło Cię znowu widzieć [emoji4]co u Ciebie ? Jeśli chodzi o staraczki to "nasze" są na forum zamkniętym, wiec tu duża większość nowych.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry