reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Jotka ja to chyba mialam wczesniej ovulacje jakby wychodziło:errr: ..dzis zaobserwowalam bialy..sluz..albo sie sama w tym nie orientuję loll. sorki dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny. Powiedzcie mi po jakim czasie najwczesniej testujecie?

Kurde mam ochote zrobic test. Powinnam miec owu w ubiegly wtorek. Oczywiscie staraliśmy sie. A 5 dni po zaczelam miec dziwne klucia w podbrzuszu. I tak caly czesto. Lekkie ale dziwne.
 
Czesc dziewczynki.

Przepraszam, ze tam malo sie udzielam ale mam sredni nastroj.

Bylismy dzisiaj na USG.
Wg babeczki od USG stan stabilny a nawet ciupenke lepiej w jej opinii w stosunku do poprzedniego tygodnia.

Serduszko "A" wolniej pracuje a to dobra wiadomosc, ilosc wod taka sama jak w tamtym tygodniu; 5,2cm.
Pecherz normalnych rozmiarow.

U "B" niestety zmniejszyla sie ilosc wod z 2,4cm na 2,2cm ale bardzo dobra wiadomoscia jest, ze pecherz byl widoczny, to znaczy, ze siusia.

Dzieci sa w ogolnie dobrej kondycji i byly wyjatkowe uparte dzisiaj bo sie chyba 10 min. meczylismy zeby zbadac kondycje serduszek.
Ruchy "B" czuje duzo slabiej najlprawdopodobniej dlatego, ze ma bidulek malo miejsca. Szkoda mi go.

Potem mieslismy pogadanke z ginekologiem.
Ogolna konkluzja taka, ze stan poki co stabilny. Nie jest to TTTS ale sa cechy tego syndromu, stan poredni miedzy brakiem TTTS a 1 stopniem TTTS.
Mamy szanse podzielone rowno na: ze stan ten sie utrzyma, stan sie poprawi, stan sie pogorszy.
Na troje babka wrozyla.

Kontrola za tydzien w srode.

Wiadomosci ogolnie dobre bo niewiele sie zmienilo, Kuba sie cieszy, ja niby tez ale dla mnie to przypomina stanie pod fortepianem na linie bez mozliwosci ucieczki i zastanawianie sie "Spadnie czy nie spanie?".

To se pozrzedzilam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wg. Kalendarzyka mam dzis i taki klejacy sluz mam od wczoraj to tak o czasie wszystko sie wydaje .. z tym przeklejaniem to słabo jakoś. Zaraz cos sprawdze[/QUOTE

Taki na maxa plodny sluz to mialam 2 dni temu..i to sienwczesniej rozkrecalo...to zauwazylam.. Dzis wczesniej gesciejszy bielszy a teraz znow rozciagliay ale juz nie yak i podbarqiony biela... Nie wiem co ja pisze masakra hejeheheh

Jaki pomysl??
 
Do góry