reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej Paraplu:)) milo Cie uslyszec
Czyli na dzien dzisiejszy wszystko wporzadlu i tak ma zostac.
.to TTTs to przetoczEnie krwi miedzy plodami? ale nie zrozumialam ..tego twojego stwierdzenia ze nie jest to TTTS??
Wszystko bedzie dobrze.. Napewno jestescie w dobrych rękach!

Tak, TTTS to to przetoczenie krwi miedzy dziecmi.
Aby zdiagnozowac TTTS musi byc spelniony warunek, ze jedno dziecko ma powyzej 8cm wod plodowych a drugi ponizej 2cm.
Moi chlopcy na szczescie tego kryterium nie spelniaja, jeden ma 5,2cm a drugi 2,2cm.
Roznica 3cm w wodach to niepokojacy objaw i moze to byc zapowiedz tego, ze TTTS sie rozwinie. Dlatego mam wizyty co tydzien teraz aby sprawdzac jak sie zmieniaja parametry dzieci bo mega wazne jest aby to cholerstwo wykryc jak najwczesniej bo to zwieksza szansze przezycia dzieci.
TTTS ma 5 stopni zaawansowania. Ja jestem jako stan posredni miedzy brakiem ttts a 1 stopniem ttts (duza roznica wod plodowych ale nie spelniajaca kryterium >8cm i <2cm). I oby tak zostalo albo zeby sie polepszylo.

<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Ostatnia edycja:
Jak zrobilas podpis??
W sensie suwaczki? No na stronie z suwaczkami tworze suwaczek i wybieram bbcode i caly kod wklejam w sygnaturę

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Tak, TTTS to to przetoczenie krwi miedzy dziecmi.
Aby zdiagnozowac TTTS musi byc spelniony warunek, ze jedno dziecko ma powyzej 8cm wod plodowych a drugi ponizej 2cm.
Moi chlopcy na szczescie tego kryterium nie spelniaja, jeden ma 5,2cm a drugi 2,2cm.
Roznica 3cm w wodach to niepokojacy objaw i moze to byc zapowiedz tego, ze TTTS sie rozwinie. Dlatego mam wizyty co tydzien teraz aby sprawdzac jak sie zmieniaja parametry dzieci bo mega wazne jest aby to cholerstwo wykryc jak najwczesniej bo to zwieksza szansze przezycia dzieci.
TTTS ma 5 stopni zaawansowania. Ja jestem jako stan posredni miedzy brakiem ttts a 1 stopniem ttts (duza roznica wod plodowych ale nie spelniajaca kryterium >8cm i <2cm). I oby tak zostalo albo zeby sie polepszylo.

<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Aha teraz rozumiem.. Trzymajcue sie. Cieplutko. Musi byc dobrze:happy:
 
reklama
Do góry