reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Elodia ja ostatnio też śniłam o dwóch kreskach! W ogóle mam teraz sny takie ze dzis sie nie chciałam obudzić taki byl fajny tylko synu mój nie lubi czekać jak sie obudzi u siebie w łóżeczku to będzie mnie tak nawolywal ze sie nie da przymknąć juz oka,

Mężu kupił inny test zrobiłam wieczorem piękne dwie krechy widoczne testowa ciemniejsza troche. Tak wiec udalo sie. Kurde nie czuje w ogóle tego. Jestem troche zawiedziona swija reakcja bo myślałam że będę sie bardziej cieszyć puki co sie boje ze poplynie mi ta ciaza albo ze dziecko chore. Jakies urojenia ciążowe ale to typowy normalny objaw w pierwszej ciąży zaraz po mega fanfarach byl strach.

Buziaki dziewczyny uda sie wam wszystkim. Ktoras czytałam ze ma torbiel. Dbaj o siebie zadbasz o swoje zdrowie i urodzisz zdrowe dziecko.
 
reklama
Elodia ja ostatnio też śniłam o dwóch kreskach! W ogóle mam teraz sny takie ze dzis sie nie chciałam obudzić taki byl fajny tylko synu mój nie lubi czekać jak sie obudzi u siebie w łóżeczku to będzie mnie tak nawolywal ze sie nie da przymknąć juz oka,

Mężu kupił inny test zrobiłam wieczorem piękne dwie krechy widoczne testowa ciemniejsza troche. Tak wiec udalo sie. Kurde nie czuje w ogóle tego. Jestem troche zawiedziona swija reakcja bo myślałam że będę sie bardziej cieszyć puki co sie boje ze poplynie mi ta ciaza albo ze dziecko chore. Jakies urojenia ciążowe ale to typowy normalny objaw w pierwszej ciąży zaraz po mega fanfarach byl strach.

Buziaki dziewczyny uda sie wam wszystkim. Ktoras czytałam ze ma torbiel. Dbaj o siebie zadbasz o swoje zdrowie i urodzisz zdrowe dziecko.
GRATULACJE :) :) juhu!! ;)
 
Mam nadzieję, że dzisiaj dziewczyny trzymałyście się bez kawy, plusik dla Elodii :D Jutro czekam na kolejne meldunki. Proponuję przerzucić się na herbatkę z czerwonokrzewu,(dostępna np w Lidlu) zalecana też w ciąży. Bo nie wiem czy wiecie, ale herbata zawiera kofeinę i teinę.
A tak nawiasem mówiąc to mamy się wysypiać, więc i ja uciekam do spania. Może jutro wczęsniej do Was zaglądnę bo ciekawe tematy mnie omijają. :) :p
Dobranoc wszystkim

Strażniczka nie picia kawy :p he
 
No dziewczyny piszecie tyle że nie nadążam za wami.

Fabimama strasznie mi przykro.... nie rozumiem tego. Trzymaj się ciepło.
Edzia głową do góry, leczysz torbiel i od nowa do dzieła. Będzie dobrze.
Kari 21 mocno trzymam kciuki za ciebie.
Aantalea ogromne gratulacje. I nie zmartwiaj się tak, to w niczym nie pomoże. Trzeba myśleć pozytywnie :)

Co do tabletek anty to ja zaczęłam od razu po odstawieniu. Lekarz mi powiedział że nie ma na co czekać, że większe szanse itd. Niestety 7 cykl w trakcie.

Elodia współczuję byłego. Czasem faceci to tylko aby na złość zrobić. Dziecko w ogóle się nie liczy tylko aby kolejna szpile wbić. Mam nadzieję że w końcu się z nim uporacie.

U mnie dziwnie. Nie nakręcam się ale pojawiło się znowu coś czego nie miałam w poprzednich cyklach. A mianowicie zawsze po owu boki mnie tylko jedna pierś. Teraz bolą obie... fakt że jedna mniej ale jednak. I do tego coś mało jem. A szczególnie wieczorem w ogóle nie czuje głodu. Za to plecy mnie bolą okropnie.... jeszcze tydzień niecały i będzie wiadomo.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elodia współczuję byłego. Czasem faceci to tylko aby na złość zrobić. Dziecko w ogóle się nie liczy tylko aby kolejna szpile wbić. Mam nadzieję że w końcu się z nim uporacie.

U mnie dziwnie. Nie nakręcam się ale pojawiło się znowu coś czego nie miałam w poprzednich cyklach. A mianowicie zawsze po owu boki mnie tylko jedna pierś. Teraz bolą obie... fakt że jedna mniej ale jednak. I do tego coś mało jem. A szczególnie wieczorem w ogóle nie czuje głodu. Za to plecy mnie bolą okropnie.... jeszcze tydzień niecały i będzie wiadomo.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Co do ex. Laura mnie dzisiaj rozczuliła. Jak się żegnalam z nią przed wyjscien na nockę, to wzielam ją na kolana i tak sie spytalam.....czy mnie chociaz troszkę kocha....a mloda na to..."nie. Bardzo Ciebie i M i mojego chlopaka ktorego kiedyś będę miała. A tatusia w ogole nie kocham" to ja sie pytam czemu a mloda na to "bo jego sie nawet lubić nie da". Rozczulila mnie tym tym bardziej że ona ma problem z wyrazaniem uczuc a od jakiego czasu wlasnie probuje z przytulanie i zaczyna się otwierać.

Co do dziwnych objawow. Pierwszy raz mam takie mocne klucie i bol w podbrzuszu kilka dni po owu. I piersi bolaly mnie doslownie jeden dzien a teraz znowu przestaly. A w podbrzuszu mnie teraz przestalo kluc za to czuje takie jakby rozlewające się ćmienie....ale spokojnie nie nakrecam się na nic bo te objawy moga swiadczyc o wszystkim tak naprawde.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Do góry