reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Fabimama bardzo mi przykro... :( ale trzymaj się jakoś... musisz być dzielna
@kari21 jeszcze nic nie jest przesądzone, znam wiele kobiet które na początku ciąży usłyszały, że nic z tego nie będzie bo nic nie widać, nawet serduszka a później urodziły zdrowe dzieci, tak więc uszy do góry i myśl pozytywnie
@Edzia24 kurcze, szkoda że się nie udało, ale też myśl pozytywnie, będzie dobrze, po wyleczeniu torbieli uda się na pewno :)
 
A ja się dzisiaj dowiedziałam, że mam niedoczynność tarczycy i stąd pewnie nasze dotychczasowe niepowodzenia... Poszłam wczoraj zrobić sobie badania, prywatnie żeby było szybciej i przed chwilą odebrałam wyniki, przynajmniej wiem co jest do naprawienia...
 
@olaaa7 nie możesz zakładać od razu, że się Wam nie uda, albo że będzie ciężko, dopiero zaczynacie starania więc myśl pozytywnie, bo to naprawdę bardzo ważne, przy pierwszej ciąży się jakoś nie spinaliśmy i zaskoczyło całkiem szybko. Bądź dobrej myśli a na pewno wszystko pójdzie jak z płatka :)
 
A ja się dzisiaj dowiedziałam, że mam niedoczynność tarczycy i stąd pewnie nasze dotychczasowe niepowodzenia... Poszłam wczoraj zrobić sobie badania, prywatnie żeby było szybciej i przed chwilą odebrałam wyniki, przynajmniej wiem co jest do naprawienia...

Łoł, no to moze byc przyczyna. Teraz leczonko zastosowac i nie bac sie tylko.. no podczytuje rozne dziewczyny co sie boją

Bedzie dobrze, moge miec w Tobie kompankę w walce z hormonami!?
 
reklama
Łoł, no to moze byc przyczyna. Teraz leczonko zastosowac i nie bac sie tylko.. no podczytuje rozne dziewczyny co sie boją

Bedzie dobrze, moge miec w Tobie kompankę w walce z hormonami!?
Pewnie :) swoją drogą to też dostałam bromergon jakieś dwa miesiące temu, chociaż moja prolaktyna niby była w normie jak ją badałam w marcu, a teraz po prawie tych dwóch miesiącach przyjmowania leku nagle wzrosła do 27 także nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, chociaż w marcu robiłam badania na samym początku cyklu a teraz znacznie później. No nic w poniedziałek mam wizytę u mojej ginki także zobaczymy co powie i co doradzi
 
Do góry