reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Limonka też mam przekonanie że lipa w tym miesiącu. Zapewne tak mamy bo poprzednio i poprzednio się nie udawało.

To fajnie że się przeprowadzacie, przez jakis czas glowe bedziesz miala zajeta czymś innym

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
O losie ale się rozkrecilyscie z tym pisaniem. :)

Benny przykro mi z powodu @ :(
Niusia z tak długim okresem lex do gina bo to nie jest normalne. Swoją drogą współczuję tyle się męczyć.
Beenka no ja termin @ na środę. Nie testuje wcześniej. Powiedziałam sobie ze dopiero w czwartek jeśli nie przyjdzie to cholerstwo.
Kari 21 tak mi przykro... Ale musi być jakaś przyczyna tych poronien. Bo zachodzisz w ciaze bez problemu tylko z tym utrzymaniem coś nie tak. Ściskam cie mocno.

Elodia trzymam mocno kciuki. Ja nie widzę u siebie żadnych objawów poza bólem piersi. Brzuch mnie czasem boki jak na @ a czasem tak dziwnie kluje, ciężko opisać. Jakoś mnie dopadł smetny nastrój i w ogóle się nie nastawiam w tym cyklu a wręcz mam przekonanie że lipa.
Katty trzymam kciuki żeby krwawienie ustalo.

Aaa dziewczyny a ja siedzę jak na szpilkach. Jutro odbieramy klucze do nowego domku :) prawdopodobnie w piątek się przeprowadzamy :) ciekawe czy się spełni stwierdzenie mojej teściowej " nowy dom, nowe dziecko".



Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Przeprowadzacie się? Cudownie ! Gratulacje! To będzie ten cykl zobaczysz ! "Nowy dom nowe zycie" <3
 
Dziewczyny, co polecacie na wypadanie włosów, jakieś odżywki, czy tabletki?
Ostatnio kupiłam odżywkę wax cosmetics henna, ale średnio jestem zadowolona.
Hmm spotykam sie na codzien z problemami wypadajacych wlosow. Mi jeszcze nic nie pomoglo :p polecano biotebal ale po mscu nie bylo efektow. Slyszalam dobre opinie o szamponie seboradin oraz szampony I odzywki long for lashes
 
Beenka no ja termin @ na środę. Nie testuje wcześniej. Powiedziałam sobie ze dopiero w czwartek jeśli nie przyjdzie to cholerstwo.

Aaa dziewczyny a ja siedzę jak na szpilkach. Jutro odbieramy klucze do nowego domku :) prawdopodobnie w piątek się przeprowadzamy :) ciekawe czy się spełni stwierdzenie mojej teściowej " nowy dom, nowe dziecko".


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Limonka, gratuluję domku, żeby Wam się dobrze mieszkało i żeby się spełniło stwierdzenie teściowej.

Ja też mam termin @ na środę, ale nie wytrzymam bez testowania znając siebie.
 
Nieeee ogolnie jestem zadowolona z fryzy. Chpdzi mi o te wszystkie teksty pacjentow "o pani justynko kaka zmiana" , "pieknie pani wyglada" blabla bla.. masakra.. a zrobilam pstre ciecie naprawdę

Aaaa! To trza się cieszyć z tych komplementów :)

@Veraska - ja na włosy używam oleju arganowego. Kilka kropel wycieram w końce włosów. Na moje działa lepiej niż odżywki czy maski.
 
reklama
dziewczyny wyśpijcie się, lub tam działajcie które jeszcze mają teraz płodne, a może czytają nas i nie wypowiadały się. Haa..jak to się mówi : stosunkowo dobrej nocy :rolleyes: :-) :)

[jakoś nigdy nie lubiłam tego powiedzonka, ale chyba tutaj pasuje jak ulał]

dobranoc
 
Do góry