reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny która ma psc u plamienia w środku cyklu a właśnie teraz takie coś mam już mam dość boję się że przez to wszystko moje zajście w ciążę będzie się opóźnić
 
co tam ząb, działaj ;)
jaki kolorek lub kolorki paznokci ?
Nie, jakoś nie mogę. Bic z tego nie bedzie. W ogole to jakiegos dola przylapalam. Nie chce już tego dziecka. Nie chce juz niczego. To i tak jest bezto sensu. Nawet jak zajde to u przestanę juz calkiem akceptowac siebie. Nie chce. Nie kosxtem zdrowia. Te zęby sa tylko zapalnikiem bo sypia mi sie jeden za drugim. I wiem ze to dopiero początek. Mam dość. Glupia decyzja byla z tym staraniem sie. Jak czytam was, to jest jeszcze gorzej. Wy macie po dwojce dzieciakow niektore, inne staraja siemęża bo chca drugie, a ja z jednej stronystrony drugie bym chciala a z drugej strony nie, bo wiem, ze sobie nienie poradzę ze wszystkim na raz.
 
Nie, jakoś nie mogę. Bic z tego nie bedzie. W ogole to jakiegos dola przylapalam. Nie chce już tego dziecka. Nie chce juz niczego. To i tak jest bezto sensu. Nawet jak zajde to u przestanę juz calkiem akceptowac siebie. Nie chce. Nie kosxtem zdrowia. Te zęby sa tylko zapalnikiem bo sypia mi sie jeden za drugim. I wiem ze to dopiero początek. Mam dość. Glupia decyzja byla z tym staraniem sie. Jak czytam was, to jest jeszcze gorzej. Wy macie po dwojce dzieciakow niektore, inne staraja siemęża bo chca drugie, a ja z jednej stronystrony drugie bym chciala a z drugej strony nie, bo wiem, ze sobie nienie poradzę ze wszystkim na raz.
Któraś z dziewczyn kiedyś pisała, że złamała zęba a później okazało się, że jest w ciąży także Jotka nie poddawaj się, jeszcze nic nie jest stracone. Myślę, że każda z nas pomimo tego, że chce mieć dziecko (nie ważne które z kolei) trochę się boi co będzie i jak sobie później wszystko ułożyć. Najważniejsze to mieć wsparcie w najbliższych, a przecież masz kochającego męża. Jeśli masz wątpliwości to porozmawiaj z nim a zobaczysz, że spojrzysz na wszystko zupełnie inaczej. Dlaczego miałabyś przestać się akceptować po zajściu w ciążę?
 
reklama
Nie, jakoś nie mogę. Bic z tego nie bedzie. W ogole to jakiegos dola przylapalam. Nie chce już tego dziecka. Nie chce juz niczego. To i tak jest bezto sensu. Nawet jak zajde to u przestanę juz calkiem akceptowac siebie. Nie chce. Nie kosxtem zdrowia. Te zęby sa tylko zapalnikiem bo sypia mi sie jeden za drugim. I wiem ze to dopiero początek. Mam dość. Glupia decyzja byla z tym staraniem sie. Jak czytam was, to jest jeszcze gorzej. Wy macie po dwojce dzieciakow niektore, inne staraja siemęża bo chca drugie, a ja z jednej stronystrony drugie bym chciala a z drugej strony nie, bo wiem, ze sobie nienie poradzę ze wszystkim na raz.
No coś ty;0 nie poddawaj się tak szybko no! !!!!

Mi się żeby przy synu zaczęły sypać jeden po drugim. A tak się składa że ciężarne mają leczenie darmowe. Ja z synem w ciąży poleczylam wszystko. Z tym że za tą " lepsza" plombę płaciłam. Ale mimo wszystko za kanałowe nie płaciłam.

Ja mam 24 i dwójkę dzieci. 7 w styczniu i 3 syn skończył w sierpniu. Młoda w przyszłym roku idzie do szkoły. Zastanawiałam się sama kupę czasu czy dam radę. Jak to pogodzę, szkoła nauka z młoda . Syn i jeszcze maluszek.tak popatrzyłam na moje dzieci... I pomyślałam . Jak nie dam rady? Ja? Ja nie dam rady? Kurde.. tyle w życiu przeszłam. Ale dla nich... Warto! Jeden uśmiech... Jeden uśmiech i mogła bym mieć drużynę piłkarską;p hahaha dobra bo mi się jakoś humor poprawil.


Idę spać;) nie mecze was już dziś!

A ty się nie poddawaj nooo!

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry