reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie, jakoś nie mogę. Bic z tego nie bedzie. W ogole to jakiegos dola przylapalam. Nie chce już tego dziecka. Nie chce juz niczego. To i tak jest bezto sensu. Nawet jak zajde to u przestanę juz calkiem akceptowac siebie. Nie chce. Nie kosxtem zdrowia. Te zęby sa tylko zapalnikiem bo sypia mi sie jeden za drugim. I wiem ze to dopiero początek. Mam dość. Glupia decyzja byla z tym staraniem sie. Jak czytam was, to jest jeszcze gorzej. Wy macie po dwojce dzieciakow niektore, inne staraja siemęża bo chca drugie, a ja z jednej stronystrony drugie bym chciala a z drugej strony nie, bo wiem, ze sobie nienie poradzę ze wszystkim na raz.

Jesteśmy tutaj wszystkie z Tobą i wspieramy Ciebie i siebie nawzajem w tych staraniach. Nie myśl tak. Na pewno uda się. Trzeba być zawsze dobrej myśli. Sama nie jestem tego dobrym przykładem bo często łapię doła. Poradzisz sobie i z trójką dzieci a nawet z czwórką :) Głowa do góry, nie poddawaj się.

a odnośnie zębów nie chcę Cię jakoś bardziej dobijać i od razu przepraszam,stan uzębienia ma też wpływ na zajście w ciążę (podobno)
 
reklama
Ja tak na szybko dzisiaj. Właśnie rozpoczęłam kolejny cykl. Także no dupa blada....

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Szkoda :-( następny cykl będzie szczęśliwy dla Ciebie kochama :*

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
@Beenka i @monia36 następnym razem będzie lepiej, zobaczycie :-) ja do was za tydzien zapewne dołączę. Aczkolwiek żaden pryszcz mi na twarzy nie wyskoczyl poki co a zawsze po owu juz mialam.
@Jotka_Szczotka ja Cie tu zaraz do pionu ustawię. Nie poddawaj się! Ile przeciez kobiet ma problemy z zebami a mimo to zachodzi w ciaze. I w trakcie ciąży zęby leczą

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Wiecie co chyba mnie rozwalilo to , ze wlasnie moj kochajacy maz wiedzial ze dzis najbardziej plodne dni mam. Po czym oznajmil mi ze dzis mumi wcale sie nie chce. Zranil mnieto bardzo. Jakoś tak mniebardzo trafiło.

Dziekuje wam za slowa otuchy. Narazie jednak. Wracam do zabezpieczeń. To chyba jeszcze nie mój czas. Nie mogę być taka rozchwiana emocjonalnie matką. Bo nic z tego dobrego nie wyjdzie.

Dobrej nocy Kochane
 
Do góry