reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja wlasnie po sonogramie.nie bylo mojego gina bo znow chory wiec przyjela mnie inna lekarz.na sonogramie nic nie widziala co moze byc przyczyno mojego dlugiego okresu dlatego musze czekac az moj lekarz wruci zeby wyniki zinterpretowal.jedynie co powiedziala to ze w lewym jajniku mam wiecej jajeczek niz w prawym wiec chociarz to dobre ze jestem płodna.
 
reklama
Miejmy nadzieję że nic poważnego to nie jest....tezymam kciuki żeby i u Ciebie w końcu się dzidzia udala.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Wiecie co chyba mnie rozwalilo to , ze wlasnie moj kochajacy maz wiedzial ze dzis najbardziej plodne dni mam. Po czym oznajmil mi ze dzis mumi wcale sie nie chce. Zranil mnieto bardzo. Jakoś tak mniebardzo trafiło.

Dziekuje wam za slowa otuchy. Narazie jednak. Wracam do zabezpieczeń. To chyba jeszcze nie mój czas. Nie mogę być taka rozchwiana emocjonalnie matką. Bo nic z tego dobrego nie wyjdzie.

Dobrej nocy Kochane
Dobranoc
 
Moja mama 17.06 urodziny. Mi później pokazuje apka 25.06 . Ale nie myślę o tym. Juz był czas kiedy imiona wybierałam a tu du.a :-)
Mi wszystkie kalkulatory dnia porodu pokazują że termin na 21.06 bym miała jakby teraz się udało. No chyba zr się nie udalo to razem z wami w lipcówki wkroczę :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Beenka , Monia przykro mi ehh.
Jotka ty wiesz najlepiej czy jesteś gotowa. W końcu przyjdzie moment że będziesz pewna w 100%. Co do obaw to też je mam. Jestem bardzo nerwowa osoba i czasem ciężko mi się opanować przy jednym dziecku nie mówiąc o dwójce. Do tego strach czy sobie poradzę ale jednak jestem pewna swojej decyzji. Mam nadzieję że moje zdrowie tego nie zepsuje.

No dziewczyny to musi być nasz miesiąc hehe. Z córcia właśnie w październiku się udało do tego mam urodziny i mężu też, to bym się nie pogniewala znowu na taki prezent :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry