reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Takie sny też lubię :* ale jak nie teraz to może za miesiąc....się spelni.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Mam wrażenie,że u mnie w tym cyklu nie udało się.
Myślę jeszcze tej rozmowie wczorajszej. Kobieta dawała mi stawkę 12zl za 170 h i jeszcze o jakiejś śmiesznej premii mówiła, jeśli będę miła dla klientów. Praca na zmiany 5razy w tyg ale wolne może wypaść w tygodniu,bo na okrągło się jedzie. Natomiast w ofercie było, że wolne weekendy. Nie będę pisać dokładnie co to bo może mnie znajdzie hehe. Ale mam ochotę wystawić opinie. Bo na profilu GoldenLine jest.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, jakoś nie mogę. Bic z tego nie bedzie. W ogole to jakiegos dola przylapalam. Nie chce już tego dziecka. Nie chce juz niczego. To i tak jest bezto sensu. Nawet jak zajde to u przestanę juz calkiem akceptowac siebie. Nie chce. Nie kosxtem zdrowia. Te zęby sa tylko zapalnikiem bo sypia mi sie jeden za drugim. I wiem ze to dopiero początek. Mam dość. Glupia decyzja byla z tym staraniem sie. Jak czytam was, to jest jeszcze gorzej. Wy macie po dwojce dzieciakow niektore, inne staraja siemęża bo chca drugie, a ja z jednej stronystrony drugie bym chciala a z drugej strony nie, bo wiem, ze sobie nienie poradzę ze wszystkim na raz.
Kochana licze ze juz lepiej. I szczeze jak bym o sobie czytala. Niby chce 2 ale boje sie ze nie dam rady i tez dol mnie dopadl a do tego caly czas wadze sie z chlopem. Poki co z staraniami dupa u mnie bo jak skonczyl die okres tsk mamy z chlopem ciche dni.
 
Jotka tos mnie zdolowala teraz.
Ah tez czadem budze sie i mysle...a czy napewno chce wszystko zmieniac znow ... Bo poradzic to poradzimy sobie na bank ..kazda z Nas!
Zobaczylam 2 kreski Aski i brzucho mnie zabolalo heee popadam w paranoje ...
Nie wiem.. Jestesmy starsze...mamy doswiadczenie i moze temu tak...
Gdzies czytalam..1 to mus..2 to by pierwsze nie bylo samo a 3 to juz jak rodzice naprawde chca heeeee z tym 3 najwiecej watpliwosci jak mniemam bo tu juz nie ma argumentow typu bo rodzenstwo:)
No ale bardziej chce...

A maz widze Ci nie pomógł
Jakbym nie miała wsparcia w M to tez bym odpuscila ehh

Szkoda malpiszonku

Asia gratki!!!!
 
Ostatnia edycja:
A ja chce mieć dużo dzieci. Tzn chciałabym bardzo. Mam 3rodzenstwa, mój mąż też. Jakoś tak weselej nam zawsze było :-)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam wrażenie,że u mnie w tym cyklu nie udało się.
Myślę jeszcze tej rozmowie wczorajszej. Kobieta dawała mi stawkę 12zl za 170 h i jeszcze o jakiejś śmiesznej premii mówiła, jeśli będę miła dla klientów. Praca na zmiany 5razy w tyg ale wolne może wypaść w tygodniu,bo na okrągło się jedzie. Natomiast w ofercie było, że wolne weekendy. Nie będę pisać dokładnie co to bo może mnie znajdzie hehe. Ale mam ochotę wystawić opinie. Bo na profilu GoldenLine jest.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
Ty nie mysl ze nie udalo sie tylko prosze mi tu zaraz nie nastawiac sie zle.
Praca sie nie przejmuj. Niecierpie takich ogloszen gdzie pisza ze weekend wolny a przychodzi co do czego to pracowac trzeba.

A no i strazniczko kawy najwazniejsze: od soboty nie pije jej wcale:)
 
reklama
Ty nie mysl ze nie udalo sie tylko prosze mi tu zaraz nie nastawiac sie zle.
Praca sie nie przejmuj. Niecierpie takich ogloszen gdzie pisza ze weekend wolny a przychodzi co do czego to pracowac trzeba.

A no i strazniczko kawy najwazniejsze: od soboty nie pije jej wcale:)
Dziękuję za wsparcie, zajmę się czymś to nie będę myśleć. :-)
Brawo, gratulacje i tak trzymać, jak najdłużej bez kawki.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry