reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@iwo333 Powodzenia! [emoji106]Trzymam kciuki za Twoje kurczaki.

@AgaR90 Ale piękne śniadanie, zjadłabym ze smakiem! Też uwielbiam pływające żółtko!

@ginngerr7787 Jak było na monitoringu?

@YasminOya Witamy Ciebie z nami! [emoji256]Powodzenia. I Ciebie @Asia899!

@Mini12 Gratulacje! [emoji119]

@Jotka_Szczotka Już się nie mogę doczekać Twojego testowania! Jak Ty to i ja. Bo Polańczyk razem. Powodzenia, mocno trzymam kciuki za ||.

@ookatkaoo1993 Ja nie widzę, ale ja przyślepa jestem. Żeby już jutro były mocne i widoczne!

@Kasienka3b Ja też poległam ze słodyczami. Koleżanka miała urodziny i ciacho przyniosła do pracy. Od jutra...

@Velvetka Ale newsy dziewczyny! Szalejecie!
 
A to Ty w sumie tez bedziesz wiedziec za niedlugo czy u Ciebie cos sie podzialo:)

Ten cykl spokojny. Kulo cmilo wtedy kiedy moim zdaniem powinno . w owulke ..i pare dni po..od dzis nic nie pobolewa. Wzdecia sie przedwczoraj zaczely ale to miewalam wczesniej wiec na to nie patrze. To od hormonow. Szyjka wysoko .wyżej jak s tamtym cyklu w tym dniu. Sluz jest inny jak w pierwszym cyklu i piersi czasem zakuja co wczesniej miewalam jak pamietam przed okresem ale szczerze powiem ze uspilam swoja pamiec co do tego na czas tabletek ...bo trakcie ich brania zero mialam jakochkolwiek objawow...taki bezpluciowe cykle dopierob2 oatatnie miesiace..bole migrenowe i okropnie bolesne piersi caly cykl lol
Mam nadzieje ze ten cykl juz normalny jest !!!:)
A jesli nie wyjdzie znow to nic. Bedziemy sie seksic dalej. Mam dwoje wspanialych dzieci ktore sa dla mnir najwazniejsze a reszta sie ulozy:) predzej czy pozniej
 
@iwo333 Powodzenia! [emoji106]Trzymam kciuki za Twoje kurczaki.

@AgaR90 Ale piękne śniadanie, zjadłabym ze smakiem! Też uwielbiam pływające żółtko!

@ginngerr7787 Jak było na monitoringu?

@YasminOya Witamy Ciebie z nami! [emoji256]Powodzenia. I Ciebie @Asia899!

@Mini12 Gratulacje! [emoji119]

@Jotka_Szczotka Już się nie mogę doczekać Twojego testowania! Jak Ty to i ja. Bo Polańczyk razem. Powodzenia, mocno trzymam kciuki za ||.

@ookatkaoo1993 Ja nie widzę, ale ja przyślepa jestem. Żeby już jutro były mocne i widoczne!

@Kasienka3b Ja też poległam ze słodyczami. Koleżanka miała urodziny i ciacho przyniosła do pracy. Od jutra...

@Velvetka Ale newsy dziewczyny! Szalejecie!
Ja ze slodkiego to rano lyzeczke dzemu do owsianki -przyzwolana tak tobardzo nic kompletnie.. chcialam dziecku jajko niespodzianke skubnac ale sie powstrzymalam.

Przyszedl nasz orbitek!!!!! :D Jutro bedziemy skladali bo najpierw musimy go wtargac na 4pietroa juz dzisnie za pozno
 
Ten cykl spokojny. Kulo cmilo wtedy kiedy moim zdaniem powinno . w owulke ..i pare dni po..od dzis nic nie pobolewa. Wzdecia sie przedwczoraj zaczely ale to miewalam wczesniej wiec na to nie patrze. To od hormonow. Szyjka wysoko .wyżej jak s tamtym cyklu w tym dniu. Sluz jest inny jak w pierwszym cyklu i piersi czasem zakuja co wczesniej miewalam jak pamietam przed okresem ale szczerze powiem ze uspilam swoja pamiec co do tego na czas tabletek ...bo trakcie ich brania zero mialam jakochkolwiek objawow...taki bezpluciowe cykle dopierob2 oatatnie miesiace..bole migrenowe i okropnie bolesne piersi caly cykl lol
Mam nadzieje ze ten cykl juz normalny jest !!!:)
A jesli nie wyjdzie znow to nic. Bedziemy sie seksic dalej. Mam dwoje wspanialych dzieci ktore sa dla mnir najwazniejsze a reszta sie ulozy:) predzej czy pozniej
I to najwazniejsze=)
 
reklama
Do góry